Karanlık Sır (Karton Kapak) Pdf İndir *Ücretsiz

Karanlık Sır (Karton Kapak) Pdf İndir – Karanlık Sır (Karton Kapak) PDF Kitap İndir

Karanlık Sır (Karton Kapak) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKaranlık Sır (Karton Kapak) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Karanlık Sır (Karton Kapak) Bilgileri

Met’in en önemli dedektiflerinden biri olan ColmHealy’nin bir anne ve ikiz kızlarının çözümlenemeyen cinayeti yüzünden kariyeri bitme noktasına gelir. Her şeyini kaybeden bu adamın tek dileği bu vahşi cinayetin sorumlularını bulup cezalandırmaktır.
 
Kapanmış cinayet dosyasını yeniden açan Dedektif David Raker, bilmeceyi çözmeye çalışırken kendini karanlık bir trajedinin içinde bulur. Soğukkanlı bir katil, yıllardır ortaya çıkmamış gerçekleri sonsuzluğa gömmek için pusuda beklemektedir…
 
Raker ve Healy, günahsız bir kadın ve çocuklarının kurban edildiği bu cinayeti çözmeye çalışırken akıllara durgunluk verecek sırlarla karşı karşıya kalacaklardır.

Kitap Adı : Karanlık Sır (Karton Kapak)
Yayın Tarihi : 10.02.2022
Yazar : Tim Weaver
Yayın Evi : EPHESUS YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 464
ISBN : {isbn}

Karanlık Sır (Karton Kapak) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Karanlık Sır (Karton Kapak) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Karanlık Sır (Karton Kapak) Kitabı Hakkında Bilgiler

EPHESUS YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Tim Weaver olan Karanlık Sır (Karton Kapak) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Karanlık Sır (Karton Kapak) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Karanlık Sır (Karton Kapak) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. EPHESUS YAYINLARI ait olan Karanlık Sır (Karton Kapak) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Karanlık Sır (Karton Kapak) Google Drive İle PDF İndir

Karanlık Sır (Karton Kapak) Yandex Disk İle PDF İndir

Karanlık Sır (Karton Kapak) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel