Kasap Köpek (Osmanlıca-Türkçe) Pdf İndir – VAKVAK YAYINLARI Pdf İndir

Kasap Köpek (Osmanlıca-Türkçe) Pdf İndir – Kasap Köpek (Osmanlıca-Türkçe) PDF Kitap İndir

Kasap Köpek (Osmanlıca-Türkçe) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKasap Köpek (Osmanlıca-Türkçe) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Kasap Köpek (Osmanlıca-Türkçe) Bilgileri

Mevlâna İdris’in modern fabllarından oluşan 12 hayvanın masal serisi  Hayvanlar İşbaşında adıyla Osmanlıca -Türkçe olarak yayınlandı.
 
Vakvak Yayınları tarafından basılan seri, büyük boy resimli 12 kitaptan oluşuyor.
 
12 farklı hayvanın çeşitli mesleklerdeki küçük maceralarını anlatan masal/fabllar Osmanlıca öğrenmek isteyen ve yerli kaynak bulmakta zorlananlar için olduğu kadar; Türkçeyi Osmanlıca üzerinden öğrenmek isteyenler için de hoş bir alternatif.
 
Bütün çocuklara ve çocukluğunu kaybetmeyen her yaştan okurumuza iyi okumalar.

Kitap Adı : Kasap Köpek (Osmanlıca-Türkçe)
Yayın Tarihi : 17.10.2019
Yazar : Mevlana İdris Zengin
Yayın Evi : VAKVAK YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 24
ISBN : {isbn}

Kasap Köpek (Osmanlıca-Türkçe) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Kasap Köpek (Osmanlıca-Türkçe) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Kasap Köpek (Osmanlıca-Türkçe) Kitabı Hakkında Bilgiler

VAKVAK YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Mevlana İdris Zengin olan Kasap Köpek (Osmanlıca-Türkçe) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Kasap Köpek (Osmanlıca-Türkçe) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kasap Köpek (Osmanlıca-Türkçe) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. VAKVAK YAYINLARI ait olan Kasap Köpek (Osmanlıca-Türkçe) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Kasap Köpek (Osmanlıca-Türkçe) Google Drive İle PDF İndir

Kasap Köpek (Osmanlıca-Türkçe) Yandex Disk İle PDF İndir

Kasap Köpek (Osmanlıca-Türkçe) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel