Kavuşamadığım Pdf İndir *Ücretsiz

Kavuşamadığım Pdf İndir – Kavuşamadığım PDF Kitap İndir

Kavuşamadığım ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKavuşamadığım ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Kavuşamadığım Bilgileri

Umma ki küsmeyesin;
Sahi mutluluk nedir söyle bana. Yalanların gölgesinde geçen bir hayat mı tutuklu yarınların himayesinde ya da anlık bir heves ya da zihnin oynadığı bir oyun mu? Kimi özlerseniz özleyin; sevgilinizi, eşinizi, kardeşinizi, annenizi, babanızı, arkadaşınızı ya da eski sevgilinizi hiç fark etmez, özlemek hep aynı hissettirir. Kalbin acır, ruhun yardım umar senden, bitsin bu hasret diye… Okuduğun her şeyde özlem içeren sözleri  bulur çıkarırsın satır aralarından durmadan ve aklının bir kenarında hiç solmadan bekletirsin hepsini. Özlem, sürekli geçmişe götürür insanı. Orada, derinlerde bir yerlerde onunla yaşadığımız anları çıkarmaya çalışır dururuz… Birlikte yaşadığınız bu unutulmaz anların en güzel karesini, eski radyo tasarımlı bir çerçevede ölümsüzleştirirken onu ne kadar özlediğinizi anlatmanın en güzel yolunu bulmuş olabilirsiniz.
 
Özlemin üzerime ağır, yokluğun cehennem. Özlemini anlatmaya ne zamanım yeter ne de mürekkebim. Aşkın beni divane eyledi, özlemin deli. Sensiz öyle bir yerdeyim ki, Ne durabiliyorum ne gidebiliyorum, Ne susabiliyorum ne konuşabiliyorum, Ne ölebiliyorum ne de yaşayabiliyorum. Yokluğunun iki yakasını bir araya getirip; varlığını ilikler misin ömrüme? Ben seni bir ömür koşulsuz beklerim, sen yeter ki, “bir ihtimal belki gelirim” de yeter…

Kitap Adı : Kavuşamadığım
Yayın Tarihi : 23.06.2020
Yazar : Abdul Malik Köse
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 150
ISBN : {isbn}

Kavuşamadığım Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Kavuşamadığım indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Kavuşamadığım Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Abdul Malik Köse olan Kavuşamadığım kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Kavuşamadığım Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kavuşamadığım Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Kavuşamadığım kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Kavuşamadığım Google Drive İle PDF İndir

Kavuşamadığım Yandex Disk İle PDF İndir

Kavuşamadığım Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel