Kayıp Kıta Mu’nun Kozmik Güçleri-1 Pdf İndir *Ücretsiz

Kayıp Kıta Mu’nun Kozmik Güçleri-1 Pdf İndir – Kayıp Kıta Mu’nun Kozmik Güçleri-1 PDF Kitap İndir

Kayıp Kıta Mu’nun Kozmik Güçleri-1 ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKayıp Kıta Mu’nun Kozmik Güçleri-1 ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Kayıp Kıta Mu’nun Kozmik Güçleri-1 Bilgileri

Hindistan’da Naacallar tarafından anavatandan getirilen bir sürü kil tablet buldum. Bu tabletlerin sayısı esasen 10 bindir. Bu Naacal tabletlerinin çok azı hariç hepsi yaratılış ve Kozmik Güçler’in işleyişi hakkındaydı. Bunların açığa çıkmasıyla bu kitabı yazmaya başladım. Bu tabletlerin bulunmasına ilişkin ayrıntıları ilk kitabım olan Kayıp Kıta Mu’da vermiştim. Altmış yıl önce Hindistan’da palmiyelerin gölgesinde oturuyordum; eski hocam Rishi bu eşsiz Naacal kalıntılarını deşifre ediyor ve çeviriyordu. Bugün ise Amerika’da bir kütüphane masasında, yalnızca tek bir takımında 3 binden fazla yazı barındıran diğer Antikçağ yazılarını deşifre etmeye çalışıyorum. Bu tabletlerin bazılarından, tabletlerin en az 12 bin yıllık oldukları anlaşılıyor ama ne kadar eski olduklarını bilmiyorum.
Bunların büyük çoğunluğu Yaratılış hakkındadır; binden fazlası da Kozmik Güçler’i konu alır, kökenlerini ve işleyişlerini sunar, ayrıca hayatın ne olduğunu ve elementlere nasıl can verildiğini gösterir.” James Churchward
Mu’nun Kozmik Güçleri I, James Churchwood’un neredeyse tüm yaşamını adadığı kayıp kıta MU’yla ilgili kozmik güçleri incelediği birinci kitabıdır.

Kitap Adı : Kayıp Kıta Mu’nun Kozmik Güçleri-1
Yayın Tarihi : 14.04.2021
Yazar : James Churchward
Yayın Evi : OMEGA YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 240
ISBN : {isbn}

Kayıp Kıta Mu’nun Kozmik Güçleri-1 Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Kayıp Kıta Mu’nun Kozmik Güçleri-1 indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Kayıp Kıta Mu’nun Kozmik Güçleri-1 Kitabı Hakkında Bilgiler

OMEGA YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı James Churchward olan Kayıp Kıta Mu’nun Kozmik Güçleri-1 kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Kayıp Kıta Mu’nun Kozmik Güçleri-1 Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kayıp Kıta Mu’nun Kozmik Güçleri-1 Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. OMEGA YAYINLARI ait olan Kayıp Kıta Mu’nun Kozmik Güçleri-1 kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Kayıp Kıta Mu’nun Kozmik Güçleri-1 Google Drive İle PDF İndir

Kayıp Kıta Mu’nun Kozmik Güçleri-1 Yandex Disk İle PDF İndir

Kayıp Kıta Mu’nun Kozmik Güçleri-1 Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel