Kaza Pdf İndir *Ücretsiz

Kaza Pdf İndir – Kaza PDF Kitap İndir

Kaza ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKaza ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Kaza Bilgileri

Hiçbir şey umurunda değil gibiydi. Nedense o yabancıdan bana zarar gelmeyeceğini düşünmüştüm. Kendimizi lunaparkın ortasında sağa sola koşturan çocukların içerisinde ne yapacağını bilemez halde bulduk. Cama doğru dönerek sessiz bir şekilde “baba” “baba” “baba” diye tekrarladım. Söyleyince ağzıma bile yakışmadığını düşündüm. Denizin soğuk suyu ayaklarımız ile temas ettiğinde artık tamamen özgürdüm. İnsan çocuk yaşta her şeyin bir telafisi olduğunu düşünüyor, ölüm bir çocuk dünyası için anlaşılabilir ve kabul edilebilir bir şey gibi durmuyordu. “Katil! Senin yaşamaya hakkın yok. Sen neden hayattasın?” Söylemeye çalıştığı vicdan cezası denilen şey başkaları açısından geçerli bir ceza olarak görülebilir miydi? Beni ben yapan, besleyen, büyüten, gözünden sakınan kadın karşımda nefes alamaz vaziyetteydi. Umudu ve kaybedecek bir şeyi olmayana kim ya da hangi olay zarar verebilirdi ki? Ne bir ailem, ne kardeşim, ne de akrabalarım olacaktı, adeta bir piç gibi yaşayacaktım. Farklı bir yerde olan bu yüzün ait olduğu kişi de artık farklı bir insan gibiydi. Bu saçma sapan hayata yetişkin gözüyle bakmaya hazır değildim ve istemiyordum da… Kalabalığına rağmen yetimhanenin herkes tarafından terk edilmiş havasında ve buz gibi betonları arasında ruhsuzluk nasıl bir şey onu öğrendim. Çocuklara iyi ile kötünün farkını anlatmadan önce onlara umut verilmeliydi. “Sana belki de ömür boyu baba diyemeyebilirim. Yine de böyle birini evlat edinmek ister misin?”

Kitap Adı : Kaza
Yayın Tarihi : 28.09.2020
Yazar : Uğur Çoban
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 137
ISBN : {isbn}

Kaza Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Kaza indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Kaza Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Uğur Çoban olan Kaza kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Kaza Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kaza Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Kaza kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Kaza Google Drive İle PDF İndir

Kaza Yandex Disk İle PDF İndir

Kaza Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel