Kendi Sözleriyle Yaşayan Atatürk Pdf İndir *Ücretsiz

Kendi Sözleriyle Yaşayan Atatürk Pdf İndir – Kendi Sözleriyle Yaşayan Atatürk PDF Kitap İndir

Kendi Sözleriyle Yaşayan Atatürk ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKendi Sözleriyle Yaşayan Atatürk ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Kendi Sözleriyle Yaşayan Atatürk Bilgileri

“Elinizdeki kitap, Atatürk’ün değişik söylevlerinden, demeçlerinden ve yazılarından seçilmiş olan en etkili birçok söylemi içermektedir. Seçki, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde 1927’de verdiği 6 günlük tarihî söylevin dramatik açılışıyla başlamaktadır. Kitaptaki unutulmaz sözler, hep bir arada, bu büyük devlet adamının öngörülerini ve hitabet gücünü ifade ediyor.
 
Kendi Sözleriyle Yaşayan Atatürk otantik slaytlarla desteklenen bir sunuş olarak hazırlanmıştı. İlk İngilizce sunuşu yapmak onuru Birleşmiş Milletler’in New York’taki genel merkezinde 1992 yılında bana kısmet oldu. Başlıktan anlaşılacağı gibi, bu metnin tümü, Atatürk’ün kendi sözlerinden oluşmaktadır. Takdim veya izah için, herhangi bir kaynak ya da kişiden tek bir kelime bile eklenmemiştir.
 
Atatürk kamuyla sürekli iletişimde olan bir lider olarak çok sayıda konuşma yaptığı halde bunlardan pek azı kayda alınmış ya da filme çekilmişti. Günümüze kadar gelmiş olanların sayısı daha da azdır. İyi bir talih eseri olarak o büyüleyici söylevlerin pek çoğu çağımıza basılı metin olarak gelmiştir. Elinizdeki seçki, elbette mevcut metinlerin toplamının gayet küçük bir parçasıdır, yine de tarihin en coşkun ilham veren bir ulusal önderinin güçlü düşüncelerinin özünü oluşturmaktadır. Kitaptaki düşünceler otantik fotoğraflarla çok canlı olarak, dramatik bir biçimde sergilenmektedir.
 
Kendi Sözleriyle Yaşayan Atatürk bir dâhi önderin öngörülerinin belgesi olduğu kadar bir devrim cumhuriyetinin ve demokrasi için yaptığı reformların özlü bir tarihidir.”
 
Prof. Talat S. Halman’ın “Sunuş”undan…

Kitap Adı : Kendi Sözleriyle Yaşayan Atatürk
Yayın Tarihi : 30.11.2021
Yazar :
Yayın Evi : KOÇ ÜNİVERSİTESİ YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 56
ISBN : {isbn}

Kendi Sözleriyle Yaşayan Atatürk Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Kendi Sözleriyle Yaşayan Atatürk indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Kendi Sözleriyle Yaşayan Atatürk Kitabı Hakkında Bilgiler

KOÇ ÜNİVERSİTESİ YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı  olan Kendi Sözleriyle Yaşayan Atatürk kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Kendi Sözleriyle Yaşayan Atatürk Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kendi Sözleriyle Yaşayan Atatürk Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KOÇ ÜNİVERSİTESİ YAYINLARI ait olan Kendi Sözleriyle Yaşayan Atatürk kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Kendi Sözleriyle Yaşayan Atatürk Google Drive İle PDF İndir

Kendi Sözleriyle Yaşayan Atatürk Yandex Disk İle PDF İndir

Kendi Sözleriyle Yaşayan Atatürk Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel