Kırılma Noktası Pdf İndir *Ücretsiz

Kırılma Noktası Pdf İndir – Kırılma Noktası PDF Kitap İndir

Kırılma Noktası ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKırılma Noktası ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Kırılma Noktası Bilgileri

TEK ÇARESİ ZAMANI GERİYE ALMAKTI.
AMA YA ZATEN ÜZERİNDE OYNANMIŞ BİR ZAMANIN İÇİNDEYSE?

“Birini kaybedince anlıyorsun onun kıymetini ve zamanın göreceliğini. O yanındayken akıveriyor vakit, taşkın bir ırmaktan suyun akışı gibi. Peki ya şimdi? Anlar saat, saatler gün, günler yıl nispetinde. Kıvamını almış, katılaşmış zaman, geçmiyor ömrümden. Kanım akmıyor damarlarımda, çeperlere tutunmuş gitmem diyor. Kalbimin ritmi hafif bir müzik gibi, derinden geliyor. Beynim, içinde hapsolmuş anılarla berk bir küreye dönmüş, çatlayacak, içinden yaşadığım anların kıvamlı sıvısı çıkacak…”

Her hayatın bir “kırılma noktası” var mıdır? Peki ya insanlık tarihinin? Zaman gerçekten göreceli midir? Ölen birini geri getirebilir miyiz? Ölümsüz olmayı gerçekten ister miyiz? Ya Rüyalarımız? Rüya olamayacak kadar gerçekse!

İhsan CİHANGİR, Kırılma Noktası’nda işte tam da bu sorulara cevap arıyor. Zamana, hayata, aşka ve ikili ilişkilere farklı bir bakış açısı getiriyor. Polisiye, gizem- gerilim ve bilim-kurgu öğeleriyle zenginleştirilmiş bu romanda kendinizi bambaşka bir serüvenin içinde bulacaksınız.

Ankara’dan Almanya’ya, oradan Hindistan’a ve elli sene sonrasının Dünya’sına uzanan, bilimle ve bilim insanlarıyla harmanlanan bir macera… Esrarengiz bir cinayetle başlayan ve kahramanımız Altan Giray’ı içinden çıkılmaz olaylara sürükleyen bir macera… Fizik Biliminin sihirli dünyasında, zamanın katmanlarında ve iç içe geçmiş rüyalarda kaybolmaya hazır olun.

Kitap Adı : Kırılma Noktası
Yayın Tarihi : 06.03.2019
Yazar : İhsan Cihangir
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 395
ISBN : {isbn}

Kırılma Noktası Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Kırılma Noktası indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Kırılma Noktası Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı İhsan Cihangir olan Kırılma Noktası kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Kırılma Noktası Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kırılma Noktası Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Kırılma Noktası kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Kırılma Noktası Google Drive İle PDF İndir

Kırılma Noktası Yandex Disk İle PDF İndir

Kırılma Noktası Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel