Kısa Dalga Pdf İndir – BEYAZ FİL YAYINLARI Pdf İndir

Kısa Dalga Pdf İndir – Kısa Dalga PDF Kitap İndir

Kısa Dalga ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKısa Dalga ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Kısa Dalga Bilgileri

Bizim insanımızı, bizden biri olarak, güçlü kalemiyle ve kendine has mizahî üslubuyla yüzünüzü güldürerek, akıcı anlatımıyla sizi sürükleyerek aktaran yazar, farklı bakış açılarıyla da hayata yeni pencereler açacak hikâyelere kapı aralıyor.
Türk hikâyeciliğine yeni bir soluk getiren Musa Dinç; elinizden bir an olsun bırakamayacağınız, hem güldüren hem düşündüren öyküleri okurlarına sunuyor.
Gündelik hayatın sıradan olaylarını sanki ilk kez başımıza geliyormuş gibi sıra dışı ama aynı zamanda yüreğimizden geçenleri söyler gibi olağan bir şekilde anlatan yazarın, kimi zaman kaybolan bir cüzdanın, kimi zaman hastanede sıra bekleyen bir insanın hayat yolculuğunu ele aldığı hikâyeleri bir solukta okuyacaksınız.
        “Rahmetli babam çok sigara içerdi, bırak içmeyi, tiryakisiydi âdeta. Kışa girmeden önce millet nasıl yakıt yakacak derdine girer ise babam da tütün tedarikine öyle girerdi, en azından iki sandık kaçak tütünü evde stok ederdi.
Evimizin misafir odasındaki şark motifli halının üzerinde, un çuvalından bozma beyaz bir bez örtü üzerine serer, sandıktaki kaçak tütünü ince tabaka hâlinde yayardı, sonra ağzına aldığı suyla yanaklarını Zurnacı Mestan gibi şişirip, ağzını büzerek yağmurlama şeklinde, serili tütünün üzerine serperdi. Belli bir zaman sonra kurumuş olan tütünü avuçladığı gibi gümüş tabakasına doldurup kuş tüyü hafifliğindeki sigara kâğıtlarından da kendine birkaç tane sigara sardıktan sonra bir tanesini ateşler, bir diğerini de kulağının arkasına yerleştirirdi. Koltuğa iyice gömülüp ayağını da üst üste attıktan sonra keyfine diyecek yoktu. ‘Kısa dalga!’ derdi.”

Kitap Adı : Kısa Dalga
Yayın Tarihi : 30.09.2021
Yazar : Musa Dinç
Yayın Evi : BEYAZ FİL YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 160
ISBN : {isbn}

Kısa Dalga Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Kısa Dalga indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Kısa Dalga Kitabı Hakkında Bilgiler

BEYAZ FİL YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Musa Dinç olan Kısa Dalga kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Kısa Dalga Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kısa Dalga Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. BEYAZ FİL YAYINLARI ait olan Kısa Dalga kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Kısa Dalga Google Drive İle PDF İndir

Kısa Dalga Yandex Disk İle PDF İndir

Kısa Dalga Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel