Kıyak Para Pdf İndir *Ücretsiz

Kıyak Para Pdf İndir – Kıyak Para PDF Kitap İndir

Kıyak Para ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKıyak Para ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Kıyak Para Bilgileri

Cehennem diye bir yer gerçekten var ve ben,bunu bizzat yaşadım.”

Eski bir polis olan ve daha sonra İtalyan gizli servisi için çalışmaya başlayan Ajan Kasper,hikayesini anlatmaya böyle başlıyor.Bu inanılmaz hikayenin konusu Supernotes:Gerçeğinden ayırt edilemeyecek kadar ince bir işçilikle basılmış,sahte dolar banknotları.

Kasper 2008 yılında servisten saf dışı edilerek Kamboçya’da tutuklanıtor ve köhne bir hapishaneye barakalara ve toplama kampı benzeri bir hastaneye kapatılıyor.En sonunda da gerçek bir toplama kampı olan Prey Sar’a gönderiliyor.Ortaya çıkardığı şey öylesine önemli ki birileri Kasper’ı silmek istiyor;Milyonlarca dolarlık Supernotes hakkındaki gerçekler,dudak uçuklatacak türden ve Kasper’a yardım edecek kimse yok.

Kasper’ın Luigi Carletti ile birlikte bir araya getirdiği tanıklık,delil ve tespitle,gerçekten etkileyici.Bir ajanın gerçek hikayesini okurken tüyleriniz dike diken olacak.

Kitap Adı : Kıyak Para
Yayın Tarihi : 15.12.2014
Yazar : Luigi Carletti
Yayın Evi : HYPERION KİTAP
Sayfa Sayısı : 387
ISBN : {isbn}

Kıyak Para Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Kıyak Para indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Kıyak Para Kitabı Hakkında Bilgiler

HYPERION KİTAP çıkarmış olduğu yazarı Luigi Carletti olan Kıyak Para kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Kıyak Para Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kıyak Para Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. HYPERION KİTAP ait olan Kıyak Para kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Kıyak Para Google Drive İle PDF İndir

Kıyak Para Yandex Disk İle PDF İndir

Kıyak Para Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel