Kontesin Oğlu Pdf İndir *Ücretsiz

Kontesin Oğlu Pdf İndir – Kontesin Oğlu PDF Kitap İndir

Kontesin Oğlu ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKontesin Oğlu ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Kontesin Oğlu Bilgileri

Kendini kendi gibi olmayanda bulduğunda gelinir sona yahut başlar yol…
 
Minik patileriyle hayata tutunmaya çalışan Kontesin Oğlu Duman.
Adı kimsesizlik olan yaşam serüvenine eşlik edip, kılavuz olan Bilge Kedi…
Tombul avuçlar arasında şefkati ve sevgiyi bulduğu Suzi…
Ve
İyi ile kötünün iç içe geçtiği kimsesizlik ıssızlığında yollarının kesiştiği Down Sendromlu Lâl Kız…
 
“Sen farklı olmanın ne demek olduğunu biliyor musun Duman? Bilmiyorsan öğrenme. Hiç güzel bir şey değil! Canın sıkılıyor farklılığın yüzüne çarpılınca diyor Lâl…
Oysa çoğu zaman anlamasak da farklılıkların yalnızlaştırıldığı yerde başlar asıl “yalnızlık”.
 
Bilge Kedinin dediği gibi; doğa yalnızlığı paylaşır aslında. Yalnızlık üretir aynı zamanda. İnsanı, hayvanı, bitkisi, gecesi, gündüzüyle yalnızlıkları kalabalıklaştırır.
Ve
Gönül heybesinde acılar, hüzünler, pişmanlıklar, keşkeler biriktirenlerin elinden tutar yalnızlık… Sahipsizliğin döşediği kaldırım taşlarında boynu bükük hasrete yol alır… Yalnızlık, ıssızlıkta yol alırken vedalara, zamana yenik düşmeyen sevdalar, usulca sokulduğu özlemin koynunda sırasını bekler hatırlanmak için. Ve bilinmeze çıkılan yolculukta kısa soluklu molalarda çıkar karşına yalnızlıkla tanışık şefkat. Sarıp, sarmalar.
Üşüyen yalnızlık ısınır…
Tam mutluluk göz kırpmaya başlamışken örer ağlarını kader. Gönül heybesindekiler ağırlaşır ve elini bırakmayan yalnızlıkla yeniden düşer yollara.
Sonra bir gün kendini kendi gibi olmayanda bulduğunda gelinir sona yahut başlar yol…
Kimi zaman adı Duman, kimi zaman Lâl olur…
 

Kitap Adı : Kontesin Oğlu
Yayın Tarihi : 27.03.2018
Yazar : Şermin Özkara
Yayın Evi : SAYDA YAYINCILIK
Sayfa Sayısı : 120
ISBN : {isbn}

Kontesin Oğlu Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Kontesin Oğlu indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Kontesin Oğlu Kitabı Hakkında Bilgiler

SAYDA YAYINCILIK çıkarmış olduğu yazarı Şermin Özkara olan Kontesin Oğlu kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Kontesin Oğlu Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kontesin Oğlu Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. SAYDA YAYINCILIK ait olan Kontesin Oğlu kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Kontesin Oğlu Google Drive İle PDF İndir

Kontesin Oğlu Yandex Disk İle PDF İndir

Kontesin Oğlu Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel