Konuşabilsem Pdf İndir – MÜTERCİM KİTAP Pdf İndir

Konuşabilsem Pdf İndir – Konuşabilsem PDF Kitap İndir

Konuşabilsem ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKonuşabilsem ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Konuşabilsem Bilgileri

Size dertlerimi, duygularımı ve dünyaya dair hissiyatımı anlattım. Umarım neler hissettiğimizi bir nebze anlatabilmişim de belki benim gibi özel insanlara daha nazik ve kibar yaklaşır artık sağlıklı insanlar. Benim bedenim ruhumun mezarıdır. Sessiz ve hareketsizim. Ama hissiz değilim. Sizinle şimdilik duygu dünyamı babamın sesiyle anlattım. Ama umuyorum ki bir gün kendi sesimle size haykıracağım. Kendi tebessümümü, hüznümü, ideallerimi ve hissiyatımı size kendi dilim ve sesimle aktaracağım. Bekleyin beni! Şu an için sessizliğe bürünsem de sizsizlik bana tahammül edilmez geliyor.
Rabbimden son nefesimden önce sadece bir kez bile olsa içimde ukde olarak kalan bazı duygularımı dışa vurabilmeyi ve kendi sesimle haykırabilmeyi isteyeceğim. Bir kez olsun “Anneee, anneciğim!” diyerek ona seslenmeyi isteyeceğim. Bana döndüğünde de gözlerinin içine bakarak: “Seni seviyorum anneciğim.” demeyi isteyeceğim rabbimden. Babama sarılıp boynuna ellerimi kelepçeleyebilmeyi, elinden tutup çekiştirebilmeyi isteyeceğim. Bana ayakkabı alacak mısın babacığım?’ diyeceğim elbet… Bir gün sizlere kavuşmak için size koşacağım umuduyla!..

Kitap Adı : Konuşabilsem
Yayın Tarihi : 19.02.2020
Yazar : Ekrem Turğut
Yayın Evi : MÜTERCİM KİTAP
Sayfa Sayısı : 112
ISBN : {isbn}

Konuşabilsem Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Konuşabilsem indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Konuşabilsem Kitabı Hakkında Bilgiler

MÜTERCİM KİTAP çıkarmış olduğu yazarı Ekrem Turğut olan Konuşabilsem kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Konuşabilsem Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Konuşabilsem Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. MÜTERCİM KİTAP ait olan Konuşabilsem kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Konuşabilsem Google Drive İle PDF İndir

Konuşabilsem Yandex Disk İle PDF İndir

Konuşabilsem Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel