Korona G noktası Bookumda Boncuk Yok Mizah Var! Pdf İndir *Ücretsiz

Korona G noktası Bookumda Boncuk Yok Mizah Var! Pdf İndir – Korona G noktası Bookumda Boncuk Yok Mizah Var! PDF Kitap İndir

Korona G noktası Bookumda Boncuk Yok Mizah Var! ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKorona G noktası Bookumda Boncuk Yok Mizah Var! ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Korona G noktası Bookumda Boncuk Yok Mizah Var! Bilgileri

* Tavuklar yumurtlarken horozun kıçı kaşınırmış… Başka ülkeler geliştikçe kendi kıçları kaşınan “sözde patron” ülkelerin biyolojik silah olarak korona virüsünü yaydıkları da rivayetler arasında dolaşırken, “Dün yediğin hurmalar, gün gelir kıçını tırmalar” argo sözü belleğimi meşgul etmekteydi!
 
* Kadınlar, erkeklerin kafasını etini yiyip bol protein aldıkları için daha uzun yaşıyorlar!
 
* Kendimizi ‘üstün’ gördüğümüz için midir nedir, futbol maçı aldığımız mahalle genelde ‘aşağı mahalle’ olurdu!.. Baştan aşağılıyorduk yani!
 
* Yeni binalarda da osursan, alt ve üstten duyuluyor! Yatak odalarındaki ses, sağdan-soldan; alttan ve üstten duyulduğu için insanlar seks yaparken ses çıkarmamaya özen gösteriyor sanırım!
 
* Genç görünmek için estetik yaptırmaya gerek yok; ekonomik krize girin sürekli gergin olacağınız için genç görünürsünüz!

Kitap Adı : Korona G noktası Bookumda Boncuk Yok Mizah Var!
Yayın Tarihi : 14.05.2020
Yazar : Hasan Kara
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 127
ISBN : {isbn}

Korona G noktası Bookumda Boncuk Yok Mizah Var! Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Korona G noktası Bookumda Boncuk Yok Mizah Var! indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Korona G noktası Bookumda Boncuk Yok Mizah Var! Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Hasan Kara olan Korona G noktası Bookumda Boncuk Yok Mizah Var! kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Korona G noktası Bookumda Boncuk Yok Mizah Var! Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Korona G noktası Bookumda Boncuk Yok Mizah Var! Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Korona G noktası Bookumda Boncuk Yok Mizah Var! kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Korona G noktası Bookumda Boncuk Yok Mizah Var! Google Drive İle PDF İndir

Korona G noktası Bookumda Boncuk Yok Mizah Var! Yandex Disk İle PDF İndir

Korona G noktası Bookumda Boncuk Yok Mizah Var! Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel