Kötülerin Krallığı (Ciltli) Pdf İndir *Ücretsiz

Kötülerin Krallığı (Ciltli) Pdf İndir – Kötülerin Krallığı (Ciltli) PDF Kitap İndir

Kötülerin Krallığı (Ciltli) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKötülerin Krallığı (Ciltli) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Kötülerin Krallığı (Ciltli) Bilgileri

İki kız kardeş.
Bir vahşi cinayet ve intikam arayışı…
Cehennem’in ta kendisi yeryüzüne inecek.
 
Emilia ve ikiz kardeşi Vittoria, fark edilmeden hayatlarını sürdürmek zorunda kalan ve sıradan insanların arasında yaşayan cadılardır. Bir akşam Vittoria, aile restoranlarının servis saatini kaçırınca Emilia onu aramaya çıkar ve dehşet verici bir olayla karşılaşır.
 
İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Emilia, karanlık büyülerin peşine düşmeye karar verir ve Cehennem Prensleri’nden Öfke ile tanışıp Cehennem’in kendisiyle yüzleşmek zorunda kalır.
 
Emilia, bu yolculuğunda, hiçbir şeyin kendisine anlatıldığı gibi olmadığını fark edecek, ailesi ve kendisi hakkındaki büyük sırları keşfedecektir.
 
Unutmayın, hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

Kitap Adı : Kötülerin Krallığı (Ciltli)
Yayın Tarihi : 02.12.2021
Yazar : Kerri Maniscalco
Yayın Evi : EPHESUS YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 368
ISBN : {isbn}

Kötülerin Krallığı (Ciltli) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Kötülerin Krallığı (Ciltli) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Kötülerin Krallığı (Ciltli) Kitabı Hakkında Bilgiler

EPHESUS YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Kerri Maniscalco olan Kötülerin Krallığı (Ciltli) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Kötülerin Krallığı (Ciltli) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kötülerin Krallığı (Ciltli) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. EPHESUS YAYINLARI ait olan Kötülerin Krallığı (Ciltli) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Kötülerin Krallığı (Ciltli) Google Drive İle PDF İndir

Kötülerin Krallığı (Ciltli) Yandex Disk İle PDF İndir

Kötülerin Krallığı (Ciltli) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel