Köyde Bir Öğretmen Pdf İndir *Ücretsiz

Köyde Bir Öğretmen Pdf İndir – Köyde Bir Öğretmen PDF Kitap İndir

Köyde Bir Öğretmen ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKöyde Bir Öğretmen ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Köyde Bir Öğretmen Bilgileri

Süleyman öğretmen okulun önünde sevinçle beklemekteydi. Sanki o okula başlayacakmış gibi sevinçle doluydu! Mesleğinin verdiği heyecan desek, meslekte de on beş seneyi geride bırakmıştı. Süleyman öğretmen bir süre bekledikten sona çocuklar okula tek tek gelmeye başladı. O an heyecandan âdeta kalbi durmak üzereydi. Gelen tüm çocuklarla tek tek tanışıp onlara sarılıp öpüyordu. Üçüncü, dördüncü ve beşinci sınıfları dışarıda sıraya diziyordu, birinci ve ikinci sınıfları da bekletmeden içeri alıyordu. Hele ki okula yeni başlayan çocuklar için (özellikle de okula gelmek istemeyenler için) de çeşitli hediyeler hazırlamıştı. Kimisine meyve vermekte, kimisine balon vermekti, kimisine araba, kimisine de bebekler… Kısaca hepsine ayrı ayrı hediyeler vermekteydi. Okula yeni başlayıp mızmızlanan çocukların ailelerinden de bir yakınının okulda kalmasını istedi. Ayrıca öğrenciler geldikçe de bir şeye dikkatini çekmişti. Öğrencilerinin arasında hiç kız çocuk yoktu! Kızların olmaması  tuhafına gitti. Süleyman öğretmen böyle düşünüp dururken, bekçi ve muhtar piyangodan çıkar gibi geldi. Zamansız ve belki de bir o kadar da gereksiz! Hızla ona yanaştılar. Sonra kendilerini tanıtarak seslendiler:
—Hayırlı olsun Öğretmen. Ben köyün muhtarıyım…
—Hayırlı olsun hocam, ben de bekçisiyim…
—Ben de Süleyman öğretmen…

Kitap Adı : Köyde Bir Öğretmen
Yayın Tarihi : 06.12.2021
Yazar : Hasan Doğan
Yayın Evi : KAMER YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 261
ISBN : {isbn}

Köyde Bir Öğretmen Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Köyde Bir Öğretmen indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Köyde Bir Öğretmen Kitabı Hakkında Bilgiler

KAMER YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Hasan Doğan olan Köyde Bir Öğretmen kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Köyde Bir Öğretmen Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Köyde Bir Öğretmen Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KAMER YAYINLARI ait olan Köyde Bir Öğretmen kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Köyde Bir Öğretmen Google Drive İle PDF İndir

Köyde Bir Öğretmen Yandex Disk İle PDF İndir

Köyde Bir Öğretmen Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel