Küçük Dedektif Pdf İndir *Ücretsiz

Küçük Dedektif Pdf İndir – Küçük Dedektif PDF Kitap İndir

Küçük Dedektif ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKüçük Dedektif ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Küçük Dedektif Bilgileri

Emil, derin uykudayken rüya görmeye başlamıştı. Tren sanki yerde kurulmuş bir oyuncak trenmiş gibi durmadan dönüyordu. Cebinden saatini çıkarıp bakmak istedi ama saatini bir türlü bulamadı. Onun yerine cebinden evdeki kocaman duvar saati çıktı. Yüzünde de rakamlar yerine yazılar vardı. Saatte yüz elli mil, yerlere tükürmeyiniz, tehlikelidir, yazıları okunuyordu. Pencereden bakmak istedi. Başını çıkardı. Lokomotif arkadaki vagona çarpmak üzereydi. Birden ürperir gibi oldu. Burada oturup lokomotifin çarpmasını bekleyemezdi. Kapıyı açtı, etrafına bakınarak dikkatle dışarı çıktı. Belki makinist uykuya dalmıştır, diye düşündü. Gidip onu uyandırmak gerekiyordu. Ama ne yazık ki, bu trende kendisinden başka kimse yoktu. Yalnızca çikolatadan yapılmış melon şapkalı adam vardı. Çikolatadan adam Emil’e sırıtıyordu. Emil, adamın şapkasının bir kısmını koparıp yediğini gördü. Adama aldırış etmeden koştu. Sonunda lokomotife yetişmeyi başardı. Makinist bir at arabacısının yerinde oturmuş, bir eline kırbacı, bir eline de dizginleri almıştı. Sanki atları çekiyormuş gibi gerilip duruyordu. Emil, dikkat edince gerçekten de lokomotifi atların çektiğini gördü. Önüne dokuz at koşulmuştu. Atların nallarında gümüş gibi parıldayan patenler vardı. Şarkı söyleyerek raylar, boyunca koşuyorlardı.

Kitap Adı : Küçük Dedektif
Yayın Tarihi : 11.08.2020
Yazar : Charles Perrault
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 120
ISBN : {isbn}

Küçük Dedektif Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Küçük Dedektif indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Küçük Dedektif Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Charles Perrault olan Küçük Dedektif kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Küçük Dedektif Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Küçük Dedektif Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Küçük Dedektif kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Küçük Dedektif Google Drive İle PDF İndir

Küçük Dedektif Yandex Disk İle PDF İndir

Küçük Dedektif Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel