Küçük Fedailer Pdf İndir *Ücretsiz

Küçük Fedailer Pdf İndir – Küçük Fedailer PDF Kitap İndir

Küçük Fedailer ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKüçük Fedailer ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Küçük Fedailer Bilgileri

Birinci Dünya Savaşı’ndan sonra, yurdun çeşitli yerleri işgale uğramıştı. Bu yerlerden biri de Antep idi. Antep’i önce İngilizler işgal etti. Sonra şehir Fransızlara teslim edildi. Yedisinden yetmişine kadın erkek, çoluk çocuk bütün Antep halkı, şehirlerini savunma çabasına giriştiler. Bu romanın küçük kahramanları İsmail ve Mehmet gibi eli silah tutabilecek yaşta olan çocuklar fedai yazıldılar. Daha küçük yaştakiler cephelere su, ekmek ve mermi taşıdılar. Ziyan olmasın diye ateş altında kovan topladılar.

Elinizdeki roman, bu koca destanın sadece birkaç satırından ibarettir. İnsanların hür yaşamak, namus ve şerefleriyle yaşamak, daha pek küçükken göze aldıkları fedakârlıkların hikâyesidir.

Kitap Adı : Küçük Fedailer
Yayın Tarihi : 02.12.2010
Yazar : Fikret Arıt
Yayın Evi : ELİPS KİTAP
Sayfa Sayısı : 105
ISBN : {isbn}

Küçük Fedailer Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Küçük Fedailer indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Küçük Fedailer Kitabı Hakkında Bilgiler

ELİPS KİTAP çıkarmış olduğu yazarı Fikret Arıt olan Küçük Fedailer kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Küçük Fedailer Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Küçük Fedailer Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ELİPS KİTAP ait olan Küçük Fedailer kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Küçük Fedailer Google Drive İle PDF İndir

Küçük Fedailer Yandex Disk İle PDF İndir

Küçük Fedailer Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel