Kur’an ve Deprem Vahiy ile Sarsılmak Pdf İndir *Ücretsiz

Kur’an ve Deprem Vahiy ile Sarsılmak Pdf İndir – Kur’an ve Deprem Vahiy ile Sarsılmak PDF Kitap İndir

Kur’an ve Deprem Vahiy ile Sarsılmak ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKur’an ve Deprem Vahiy ile Sarsılmak ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Kur’an ve Deprem Vahiy ile Sarsılmak Bilgileri

Sarsılmak… Deprem ile yıkılmak…
Kur’an’ın vahyi ile sarsılmak…
Deprem bir ilahi uyarı mıdır?
Yıkılmak… Bu kaçınılmaz bir kader midir?
 
Merhamet sahibi yüce Allah, Kur’an ile bizi depreme karşı hangi âyetler ile uyarıyor?
 
“Yer, sarsıldıkça sarsıldığı zaman…” (Zilzal 1)
“Fakat yalanladılar. Bunun üzerine ani bir yer sarsıntısına tutuldular da oldukları yerde yığılıp kalıverdiler.” (Ankebut 37)
 
Bir din kitabı olan Kur’an’da, “Evlerimizi nerelerde yaparsak, depreme karşı güvenli oluruz”un bilgileri bulunuyor! Bu kitapta vahiy ile deprem sarsıntısı ilişkisini bulacaksınız. “Yer bilimci ve mühendis olmayan, bir insan Hz. Muhammed bu bilgileri nasıl bilebilirdi?” diye soracak; “Demek ki; bu kitap Rabbimizin katındandır”  diyeceksiniz…
 
 

Kitap Adı : Kur’an ve Deprem Vahiy ile Sarsılmak
Yayın Tarihi : 15.11.2016
Yazar : Müfit Gökbudak
Yayın Evi : YÜZLEŞME YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 120
ISBN : {isbn}

Kur’an ve Deprem Vahiy ile Sarsılmak Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Kur’an ve Deprem Vahiy ile Sarsılmak indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Kur’an ve Deprem Vahiy ile Sarsılmak Kitabı Hakkında Bilgiler

YÜZLEŞME YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Müfit Gökbudak olan Kur’an ve Deprem Vahiy ile Sarsılmak kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Kur’an ve Deprem Vahiy ile Sarsılmak Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kur’an ve Deprem Vahiy ile Sarsılmak Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. YÜZLEŞME YAYINLARI ait olan Kur’an ve Deprem Vahiy ile Sarsılmak kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Kur’an ve Deprem Vahiy ile Sarsılmak Google Drive İle PDF İndir

Kur’an ve Deprem Vahiy ile Sarsılmak Yandex Disk İle PDF İndir

Kur’an ve Deprem Vahiy ile Sarsılmak Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel