Küresel Şaşırma Pdf İndir – SIFIRDAN YAYINLARI Pdf İndir

Küresel Şaşırma Pdf İndir – Küresel Şaşırma PDF Kitap İndir

Küresel Şaşırma ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKüresel Şaşırma ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Küresel Şaşırma Bilgileri

Çok zeki ve yaramaz bir çocuk olan Ege evlerinin bahçesinde oynarken yaralı bir martı bulur ve boynuna bir ip bağlayarak evcilleştirmeye karar verir. Ege’nin evcilleştirme çalışmaları sırasında canı çok yanan martı konuşmaya başlar. Martının konuştuğunu farkeden Ege çok şaşırır ve martıya olan ilgisi daha da çok artar. Doğanın kadim dilini konuşturmaya çalışan Gülşah Özdemir Koryürek insan eliyle mahvedilen doğanın dertlerini kanatları petrole bulanmış bir martının aracılığıyla anlatıyor. Oyunun bazı bölümleri çizer Selin Saygılı tarafından resmedilerek dekor ve kukla tasarım fikirleri de verilmiştir.

Kitap Adı : Küresel Şaşırma
Yayın Tarihi : 22.12.2015
Yazar : Gülşah Özdemir Koryürek
Yayın Evi : SIFIRDAN YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 46
ISBN : {isbn}

Küresel Şaşırma Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Küresel Şaşırma indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Küresel Şaşırma Kitabı Hakkında Bilgiler

SIFIRDAN YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Gülşah Özdemir Koryürek olan Küresel Şaşırma kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Küresel Şaşırma Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Küresel Şaşırma Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. SIFIRDAN YAYINLARI ait olan Küresel Şaşırma kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Küresel Şaşırma Google Drive İle PDF İndir

Küresel Şaşırma Yandex Disk İle PDF İndir

Küresel Şaşırma Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel