Kurtuluş Karanlıktan Aydınlığa Pdf İndir – SUDE YAYINLARI Pdf İndir

Kurtuluş Karanlıktan Aydınlığa Pdf İndir – Kurtuluş Karanlıktan Aydınlığa PDF Kitap İndir

Kurtuluş Karanlıktan Aydınlığa ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenKurtuluş Karanlıktan Aydınlığa ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Kurtuluş Karanlıktan Aydınlığa Bilgileri

“Kurtuluş/Karanlıktan Aydınlığa” kitabı bir rehber davet eğitim kitabıdır.
Zulüm arşı alaya ulaşmışsa, karanlıklar kesif bulutlar misali her tarafı kuşatmışsa, akıl, din, can, nesil ve mal emniyeti tehlikedeyse yapacak çok işi olmalıdır rabbe kul olmuş Rahmanın kullarının…
İnsanlık onur ve izzeti serkeş bir taburun elinde zulme zebun bir görüntü arz ediyorsa Allah erlerinin arzı endam etmelerinin vaktinin gelip geçtiğini işaret ediyor demektir. 
Dünya alacakaranlık kuşaklarından geçiyorsa vahyin inşa edici ruhunun Cibril-i eminin eliyle yeniden yeryüzü coğrafyasına yağma zamanıdır bu dem…
Şirk, küfür, isyan ve nisyan sarmışsa insanlık vicdanını kir ve pastan arınma vakti gelmiş demektir. Zira orası yaşanabilir bir dünya değildir. Zira din bidat ve hurafelere bezenip ihya ve inşa edici vasfını yitirmiş, nesil ifsat olmuş, hars fesada ramak kalmış, nefis helak olma aşamasında, mal haramla çoğalmaya yüz tutmuş, idrakler körelmiştir.
Batıl güçler hakikati köreltme ve akılları dumura uğratma kavgasını bütün imkânlarını seferber ederek sürdürüyorlarsa “Hesap vakti yaklaştı fakat insanlar hala gaflet içinde oyalanıp duruyorlar” ilahi gerçeğini fehmetme zamanıdır…
21. yy Müslümanlarının yeryüzünü imar ve iskânda ve yeryüzünde Allah’a kulluğun yerleşip insanların kurtuluş yoluna yöneltilmeleri hususunda tıpkı peygamberler ve onlara gönül verip iman edenler kadar sorumlulukları vardır. Hayatta hiçbir mazeret bu sorumluluğu öteleyemez. Ötelememelidir de. İnsanlık şehvetin, şöhretin, esrarın, alkolün elinde zar ağlarken, ocaklar sönüp genç dimağlar meflûç kılınırken Müslüman bireyin sorumluklarının ne oranda olduğunu gelin bir daha düşünelim.
Bu gerçeklikten hareketle yaşanabilir, kurtuluş toplumunu inşa edecek öncüler için davet sorumluluğunu neden, niçin, nasıl ve hangi saiklerle yapacaklarını temin için rehber kitab mahiyetinde hazırlanan bu çalışma sorumluluğunun bilincinde olup kurtuluş yoluna yönelen ve bu şekilde hidayete tabi olan tüm bireylerin el kitabı olmaya namzet bir çalışmadır.
 

Kitap Adı : Kurtuluş Karanlıktan Aydınlığa
Yayın Tarihi : 04.01.2016
Yazar : Taha Yusuf
Yayın Evi : SUDE YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 284
ISBN : {isbn}

Kurtuluş Karanlıktan Aydınlığa Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Kurtuluş Karanlıktan Aydınlığa indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Kurtuluş Karanlıktan Aydınlığa Kitabı Hakkında Bilgiler

SUDE YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Taha Yusuf olan Kurtuluş Karanlıktan Aydınlığa kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Kurtuluş Karanlıktan Aydınlığa Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Kurtuluş Karanlıktan Aydınlığa Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. SUDE YAYINLARI ait olan Kurtuluş Karanlıktan Aydınlığa kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Kurtuluş Karanlıktan Aydınlığa Google Drive İle PDF İndir

Kurtuluş Karanlıktan Aydınlığa Yandex Disk İle PDF İndir

Kurtuluş Karanlıktan Aydınlığa Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel