Lenin Hayatı ve Eserleri Pdf İndir *Ücretsiz

Lenin Hayatı ve Eserleri Pdf İndir – Lenin Hayatı ve Eserleri PDF Kitap İndir

Lenin Hayatı ve Eserleri ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenLenin Hayatı ve Eserleri ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Lenin Hayatı ve Eserleri Bilgileri

Vladimir İlyiç Ulyanov takma adıyla Lenin, 1870 yılında Volga kıyısındaki Simbirsk’te doğmuştur. İlerici kişiler olan anne ve babası altı çocuğuna da iyi bir eğitim vermiş ve hepsi de devrimci olmuştur. Küçük yaşlarda zorluklarla tanışan Lenin, daha 17 yaşındayken devrimci kavgaya atılmış ve girdiği hukuk fakültesinden aynı yıl atılarak Kazan Guberniya’sındaki Kokuşkino köyüne sürgün edilmiştir. Sürgünde geçen zamanını özellikle Rus yazarlarının kitaplarını okuyarak geçirirken Rusya’nın geleceği hakkında endişeleri de artmıştı. Bu sebeple bir yandan birçok makale ve önemli kitaplar yazarken bir yandan da parti programını hazırlamıştır. Sovyetler Birliği’nin kurucusu olan Lenin, 21 Ocak 1924 günü, Gorkiy’de beyin kanaması geçirerek hayata veda etmiştir.
Bu kitap, Lenin’in kısa biyografisi olup derlenerek yazılmıştır. G. D. Obiçkin ile M. Y. Pankratova’nın; V. Grigoryan’ın hazırladıkları “Lenin” biyografileri; Henri Lefebvre’in “V. I. Lenin, Hayatı ve Eserleri”; G. D. Obiçkin başkanlığında bir kurulun “Lenin” ve J. Stalin’in “Leninizm’in İlkeleri” adlı yapıtlardan derlenmiştir. Aynı zamanda Lenin’in kendi yazılarına da başvurulmuştur.

Kitap Adı : Lenin Hayatı ve Eserleri
Yayın Tarihi : 28.04.2021
Yazar : Kolektif
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 80
ISBN : {isbn}

Lenin Hayatı ve Eserleri Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Lenin Hayatı ve Eserleri indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Lenin Hayatı ve Eserleri Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Kolektif  olan Lenin Hayatı ve Eserleri kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Lenin Hayatı ve Eserleri Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Lenin Hayatı ve Eserleri Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Lenin Hayatı ve Eserleri kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Lenin Hayatı ve Eserleri Google Drive İle PDF İndir

Lenin Hayatı ve Eserleri Yandex Disk İle PDF İndir

Lenin Hayatı ve Eserleri Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel