Leonardo Da Vinci Hayatı ve Felsefi Çalışmaları Pdf İndir *Ücretsiz

Leonardo Da Vinci Hayatı ve Felsefi Çalışmaları Pdf İndir – Leonardo Da Vinci Hayatı ve Felsefi Çalışmaları PDF Kitap İndir

Leonardo Da Vinci Hayatı ve Felsefi Çalışmaları ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenLeonardo Da Vinci Hayatı ve Felsefi Çalışmaları ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Leonardo Da Vinci Hayatı ve Felsefi Çalışmaları Bilgileri

Leonardo di ser Piero da Vinci, Rönesans döneminde yaşamış İtalyan hezârfen, döneminin önemli bir filozofu, astronomu, mimarı, mühendisi, mucidi, matematikçisi, anatomisti, müzisyeni, heykeltıraşı, botanisti, jeoloğu, kartografı, yazarı ve ressamıdır. En tanınmış yapıtları Mona Lisa ve Son Akşam Yemeği´dir. Rönesanssanatını doruğa ulaştırmış, yalnız sanat yapısına değil, çeşitli alanlardaki araştırmaları ve buluşlarıyla da tanınan dünyanın gelmiş geçmiş en büyük sanatçılarından ve dehalarından biri kabul edilir. Milemyumun adamı seçilmiştir.
Leonardo, genç bir noter olan Piero da Vinci´nin ve muhtemelen bir çiftçi kızı olan Caterina´nın evlilik dışı çocuğu olarak Vinci kasabası yakınlarındaki Anchiano´da dünyaya geldi. Avrupa´daki modern isimlendirme kurallarının yerleşmesinden önce dünyaya tam ismi, ´´Vincili mÜstad Piero´nun oğlu Leonardo´´ manasına gelen Leonardo di ser Piero da Vinci´´ dir.Eserlerini ´´Leonardo´´ ya da ´´lo, Leonardo (Ben, Leonardo)´´ olarak imzalamıştır. Babası, Leonardo´nun doğduğu yıl Albirea adındaki ilk eşi ile evlendi. Leonardo´ya bebekliğinde annesi baktı, annesi başka biryle evlendirilerek komşu kasabaya yerleşince, babasının nadiren uğradığı büyükbabasının evinde yaşamaya başladı; arada sırada Floransa´ya babasının evine giderdi. Babasının ilk eşinden çocuğu olmadığı için aileye kabul edilmişti ama amcası Francesco dışında aileden kimseden sevgi görmedi.

Leonardo 2 Mayıs 1519´da Amboise´daki evinde 67 yaşında öldü. Kralın kollarında can verdiği rivayet edilir ancak 1 Mayıs günü kralın bir başka şehirde olduğu ve bir gün içinde oraya gelemeyeceği bilinmektedir. Vasiyetinde mirasının esas bölümünü Melzi´ye bıraktı. Amboise´daki Saint Florentin Kilisesi´nde toprağa verilmiştir.

Kitap Adı : Leonardo Da Vinci Hayatı ve Felsefi Çalışmaları
Yayın Tarihi : 08.11.2018
Yazar : M. Mikhailovich Filippov
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 151
ISBN : {isbn}

Leonardo Da Vinci Hayatı ve Felsefi Çalışmaları Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Leonardo Da Vinci Hayatı ve Felsefi Çalışmaları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Leonardo Da Vinci Hayatı ve Felsefi Çalışmaları Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı M. Mikhailovich Filippov olan Leonardo Da Vinci Hayatı ve Felsefi Çalışmaları kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Leonardo Da Vinci Hayatı ve Felsefi Çalışmaları Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Leonardo Da Vinci Hayatı ve Felsefi Çalışmaları Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Leonardo Da Vinci Hayatı ve Felsefi Çalışmaları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Leonardo Da Vinci Hayatı ve Felsefi Çalışmaları Google Drive İle PDF İndir

Leonardo Da Vinci Hayatı ve Felsefi Çalışmaları Yandex Disk İle PDF İndir

Leonardo Da Vinci Hayatı ve Felsefi Çalışmaları Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel