Leyla ve Mecnun Pdf İndir *Ücretsiz

Leyla ve Mecnun Pdf İndir – Leyla ve Mecnun PDF Kitap İndir

Leyla ve Mecnun ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenLeyla ve Mecnun ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Leyla ve Mecnun Bilgileri

Doğu edebiyatının en önemli mesnevi konusu olan Leyla ve Mecnun hikâyesi asırlar boyunca onlarca Türk şair tarafından yeniden yazılmıştır ancak hiçbirisi Fuzuli’ninki kadar etkileyici olmamıştır.
 
Cân virme gam-ı aşka ki aşk âfet-i cândur
Aşk âfet-i cân olduğı meşhûr-ı cihândur
 
Fuzuli’nin hayat kaynağı aşktır, bir şair olarak ilhamını aşktan aldığını açıkça söylemektedir. O, aşkın her türlü yansımasından mutluluk duyan bir şairdir. Tıpkı kendisi gibi Mecnun da sevgiliye duyduğu aşkı idealleştirir, maşukuna kavuşamadığı için dert ve elem çektiğini ifade etse de sonunda ruhî olgunluğa erişir.
 
Ger dirse Fuzûlî ki güzellerde vefâ var
Aldanma ki şâir sözi elbette yalandur

Kitap Adı : Leyla ve Mecnun
Yayın Tarihi : 11.09.2019
Yazar : Fuzuli
Yayın Evi : KAPI YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 640
ISBN : {isbn}

Leyla ve Mecnun Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Leyla ve Mecnun indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Leyla ve Mecnun Kitabı Hakkında Bilgiler

KAPI YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Fuzuli  olan Leyla ve Mecnun kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Leyla ve Mecnun Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Leyla ve Mecnun Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KAPI YAYINLARI ait olan Leyla ve Mecnun kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Leyla ve Mecnun Google Drive İle PDF İndir

Leyla ve Mecnun Yandex Disk İle PDF İndir

Leyla ve Mecnun Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel