Lice’den Paris’e Anılarım Pdf İndir *Ücretsiz

Lice’den Paris’e Anılarım Pdf İndir – Lice’den Paris’e Anılarım PDF Kitap İndir

Lice’den Paris’e Anılarım ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenLice’den Paris’e Anılarım ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Lice’den Paris’e Anılarım Bilgileri

Tarık Ziya Ekinci, 1925’te Lice’de başlayan yaşamında, Türkiye’nin yakın tarihinin tanığı ve öznesi oldu. Öncelikle Kürtlerin tarihinin… 1940’lar ve 1950’lerin gergin atmosferinde, “Kürt uyanışı” veya “Kürt aydınlanması” denen süreci yaşadı. 1960’larda ise bir Kürt aydını olarak, bu sürecin devamının aktörlerindendi. Türkiye İşçi Partisi (TİP) milletvekili ve yöneticisi olarak aynı zamanda 1960’lar solunun yükseliş devrinin bir parçası oldu. İkinci TİP’in kurucuları arasında yer alarak 1970’lerin sert siyasal mücadelelerine dahil oldu. 12 Eylül 1980 askerî darbesi sonrasında defalarca gözaltına alındı, tutuklandı, ardından yıllarca Fransa’da siyasi mülteci olarak yaşadı. 1980’lerden günümüze, Kürt kimliği ve Kürt sorunuyla ilgili tartışmaların içinde yer aldı. Lice’den Paris’e Anılarım tüm bu zengin deneyimi yansıtırken tanık olduğu tarihin eleştirel okumasını da yapıyor.
Kürt sorunu, sol ve siyasetten ibaret değil Tarık Ziya Ekinci’nin anıları.
Çocukluk ve gençliğinin Lice’si, Diyarbakır’ı var; öğrencilikten mülteciliğe gündelik hayat sahneleri var; hekimlik deneyimleri, dostluklar, insan halleri var… Dopdolu bir yaşamdan manzaralar ve hiç bitmemiş aktif bir siyasal tanıklığın muhasebesi…

Kitap Adı : Lice’den Paris’e Anılarım
Yayın Tarihi : 16.12.2010
Yazar : Tarık Ziya Ekinci
Yayın Evi : İLETİŞİM YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 1064
ISBN : {isbn}

Lice’den Paris’e Anılarım Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Lice’den Paris’e Anılarım indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Lice’den Paris’e Anılarım Kitabı Hakkında Bilgiler

İLETİŞİM YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Tarık Ziya Ekinci olan Lice’den Paris’e Anılarım kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Lice’den Paris’e Anılarım Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Lice’den Paris’e Anılarım Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. İLETİŞİM YAYINLARI ait olan Lice’den Paris’e Anılarım kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Lice’den Paris’e Anılarım Google Drive İle PDF İndir

Lice’den Paris’e Anılarım Yandex Disk İle PDF İndir

Lice’den Paris’e Anılarım Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel