Limon Çiçeği Kokusu Pdf İndir *Ücretsiz

Limon Çiçeği Kokusu Pdf İndir – Limon Çiçeği Kokusu PDF Kitap İndir

Limon Çiçeği Kokusu ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenLimon Çiçeği Kokusu ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Limon Çiçeği Kokusu Bilgileri

“Önünüze o kadar parlak, sahte, akıl çelen hedefler koyuyorlar ki yaşamaya vakit bulamıyorsunuz.” Sesinin tonu yumuşamıştı. “Çemberin içinde kalmak, zincirin halkası olmak için hayatlarınızı adıyorsunuz. Gerçek yaşamın, çemberin dışında olduğunu göremiyorsunuz. Zehirli, öldürücü de olsa alışılmış düzenin içinde kalmak için savaşıyorsunuz. Alışkanlıklarınızı, rutinlerinizi kırıp kölelikten kurtulmaktan korkuyorsunuz çünkü. Özgürleşince hayatlarınızın idaresini almak zorunda kalacağınızı biliyorsunuz. Suçlu da sorumlu da kendiniz olacaksınız. Biri bir şey yapsın deme şansınız ortadan kalkacak ve bir şey yapmak zorunda olanın kendiniz olduğunu anlayacaksınız. O yüzden öldürücü ama güvenli ve sahte hayatlarınızı terk etmeyi aklınıza dahi getirmiyorsunuz. Benim gibi terk edeni de delilikle yaftalıyorsunuz, bin bir bahane üreterek.”

Öznur etrafındaki, düşüncelerindeki, yüreğindeki tüm duvarların birer birer sarsılarak yıkıldığını fark etti. Altay, kendine kurduğu güvenli ve erişilmez sandığı tüm değerlerine saldırıyordu.

Kitap Adı : Limon Çiçeği Kokusu
Yayın Tarihi : 25.12.2020
Yazar : Pınar Özen
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 389
ISBN : {isbn}

Limon Çiçeği Kokusu Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Limon Çiçeği Kokusu indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Limon Çiçeği Kokusu Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Pınar Özen olan Limon Çiçeği Kokusu kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Limon Çiçeği Kokusu Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Limon Çiçeği Kokusu Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Limon Çiçeği Kokusu kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Limon Çiçeği Kokusu Google Drive İle PDF İndir

Limon Çiçeği Kokusu Yandex Disk İle PDF İndir

Limon Çiçeği Kokusu Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel