Lord Jim Pdf İndir *Ücretsiz

Lord Jim Pdf İndir – Lord Jim PDF Kitap İndir

Lord Jim ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenLord Jim ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Lord Jim Bilgileri

Güzel bir yaz gününde deniz, güneşin altında pırıl pırıl parlayarak uzanıyordu. Genç Jim, elinde denizcilerin dünyanın dört yanındaki denizlerde yaşadıkları maceraları anlatan çok sevdiği bir kitabı tutmuş, bir kayanın tepesinde oturuyordu. Uzakta, ufuk çizgisinde bir gemi belirmişti.
“İşte, benim olmak istediğim yer tam olarak orası” diye düşündü. “Denizci olmayı ne kadar çok isterdim”. Daha on altı yaşındaydı ve istediklerini yapabilmek için çok çalışması gerektiğini biliyordu. Jim’in babası rahipti ve Jim’den başka iki oğlu daha vardı. Varlık bir aile sayılmazlardı. Bu yüzden Jim ailesine destek olmak zorundaydı.

Kitap Adı : Lord Jim
Yayın Tarihi : 16.05.2020
Yazar : Joseph Conrad
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 64
ISBN : {isbn}

Lord Jim Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Lord Jim indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Lord Jim Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Joseph Conrad olan Lord Jim kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Lord Jim Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Lord Jim Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Lord Jim kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Lord Jim Google Drive İle PDF İndir

Lord Jim Yandex Disk İle PDF İndir

Lord Jim Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel