Madalyonun Üç Yüzü Pdf İndir *Ücretsiz

Madalyonun Üç Yüzü Pdf İndir – Madalyonun Üç Yüzü PDF Kitap İndir

Madalyonun Üç Yüzü ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenMadalyonun Üç Yüzü ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Madalyonun Üç Yüzü Bilgileri

Hiç kimse, “Benim başıma böyle bir şey gelmez, biz farklıyız!” diye düşünmesin. Rengini artık beğenmediği bir gömleği çöpe atar gibi ruhsuz ve duygusuzca vazgeçiyor insanlar onca yıllık sevgilisi, yoldaşı, sırdaşı, hayat arkadaşından… Oysa, bırakın yıllarca pek çok duyguyu paylaştığı kişiyle arasındaki yaşanmışlıkları, eski bir eşyayla bile duygusal bağ oluşturabiliyor insan, atmaya kıyamıyor.
 
Kapitalizm, insanoğlunun tüm hücrelerine kazımış acımasız tüketim felsefesini. Her şeyi tüketin ki biz kazanalım diye üflüyorlar kulaklarımıza, biz fazlasını yapıyoruz, birbirimizi de tüketiyoruz. Bireycilik, hedonizm ve narsizm virüsleri vefa ve vicdan duygularını yok ediyor. Erkek erkeğin kurdu, kadın da kadının. Çoğunlukla da birbirinin…
 
Genç ve güçlüyken ağır yükleri taşıyan, gece gündüz çalıştırılan, güçten düşünce de ıssız bir araziye bırakılıp ölüme terkedilen yılkı atı gibi hissetmek, bir arpa boyu kadar yakın bu zamanda tüm kadınlara… O kadar da kolay.
 
Bu kitap, toplumumuzda daha çok incinen tarafın yani kadının gözüyle bakıyor konuya. O bir tarafta bile, aslında birçok incinen taraf olduğunu, Neveser’in hayat yolculuğuna eşlik ederken görebileceksiniz. Rotası bir erkek tarafından belirlenmiş bu yolculukta dümeni ele almış gibi görünen Meliha ve Sevgi’nin bile ataerkilliğin rüzgârında nasıl savrulduklarına tanık olacaksınız.

Kitap Adı : Madalyonun Üç Yüzü
Yayın Tarihi : 13.11.2020
Yazar : Sevinç Feyzioğlu
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 138
ISBN : {isbn}

Madalyonun Üç Yüzü Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Madalyonun Üç Yüzü indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Madalyonun Üç Yüzü Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Sevinç Feyzioğlu olan Madalyonun Üç Yüzü kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Madalyonun Üç Yüzü Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Madalyonun Üç Yüzü Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Madalyonun Üç Yüzü kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Madalyonun Üç Yüzü Google Drive İle PDF İndir

Madalyonun Üç Yüzü Yandex Disk İle PDF İndir

Madalyonun Üç Yüzü Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel