Malcolm X Pdf İndir *Ücretsiz

Malcolm X Pdf İndir – Malcolm X PDF Kitap İndir

Malcolm X ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenMalcolm X ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Malcolm X Bilgileri

Siyahî bir adam, sözünde durarak cennete doğru yol alırken, hem siyahîlere hem de beyaz adamlara nasıl mücadele edilmesi gerektiğini öğretmişti. Bazı hayatlar edebîdir, bazı hayatlar teatraldir, bazı hayatlar sinema tadındadır, bazı hayatlar eylemseldir ve bazı hayatlar da bunların hepsini bir arada tutar. İşte Malcolm kardeşin hayatı böyle bir hayattır.
Malcolm X’in hayatı aslında hüzünlü bir hayattır. Finali çok güzel olan bu hayatın ayrıntılarına baktığımızda daha dört yaşında iken evleri yakılan ve kurşunlanan bir çocuğu görürüz. Babasının öldürülmesinden sonra 7 kardeşi ile birlikte hayatta kalma mücadelesi veren Malcolm’un daha sonra çete hayatı başlar. İşlediği bir suçtan dolayı 7 sene kadar cezaevinde kalan Malcolm, bu süreçte kütüphanedeki bütün kitapları okuduktan sonra hayatının birinci kırılma noktası diyebileceğimiz bir karar alır ve Müslüman olur.
Yakın tarihte mücadelesi ve kişiliği ile gençliğe örnek olan güzel insanların hayatlarını ve tecrübelerini yeni nesillere ulaştırmak için her alanda biyografik eserler ortaya koymak önemlidir. Bu kitap Malkolm X’in hayatını bölümler halinde işleyen biyografik bir romandır.
Beyaz adama karşı duran siyah adamı severiz biz, kovboylara karşı her zaman Kızılderilileri sevdiğimiz gibi. Aslında bizim asıl karşıtlığımız emperyalizme ve zulme karşı olmaktan kaynaklanıyor. Her zaman ezilenden yana olmak bizim için onore edici bir duruştur. Malcolm X’i ayrıca seviyoruz. Bu sevgimizin ifadesi olarak Malcolm X’in hayatını romanlaştırdık.
Malkolm kardeş, mücadelesi ve sorgulayıcı kişiliği ile genç nesillere rol model olabilecek bir şahsiyettir. Savunduğu davasının yılmaz bekçisi olan Malkolm, hiçbir zaman mücadeleden geri durmamış ve şehid olma ihtimali yüksek olduğu halde konferanslarına devam etmiştir. Kendi toplumumuzdaki yeni Malkolm kardeşleri bulmak ve bu kardeşlerimizin İslam’ın yılmaz savunucu olmasına vesile olması niyeti ile bu romanı okuyucunun istifadesine sunuyoruz.
Ve Malkolm kardeş derki:
Bir taş at
Bir taş daha at.
Bir şiir ateşle.
Bir yumruk yükselt.
Sesini yükselt.
BİR ÇOCUK YETİŞTİR.
 
Bir maske tak.
Duvara bir slogan yaz.
Şehitleri an.
Bir hayal kur.
BİR BARİKAT KUR.
 
Tarihine sahip çık.
Sokaklara sahip çık
 

Kitap Adı : Malcolm X
Yayın Tarihi : 01.01.2019
Yazar : Ferhat Özbadem
Yayın Evi : SUDE YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 96
ISBN : {isbn}

Malcolm X Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Malcolm X indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Malcolm X Kitabı Hakkında Bilgiler

SUDE YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Ferhat Özbadem olan Malcolm X kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Malcolm X Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Malcolm X Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. SUDE YAYINLARI ait olan Malcolm X kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Malcolm X Google Drive İle PDF İndir

Malcolm X Yandex Disk İle PDF İndir

Malcolm X Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel