Marx’ın İktisat Teorisi Kapital’i Anlamak Pdf İndir *Ücretsiz

Marx’ın İktisat Teorisi Kapital’i Anlamak Pdf İndir – Marx’ın İktisat Teorisi Kapital’i Anlamak PDF Kitap İndir

Marx’ın İktisat Teorisi Kapital’i Anlamak ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenMarx’ın İktisat Teorisi Kapital’i Anlamak ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Marx’ın İktisat Teorisi Kapital’i Anlamak Bilgileri

Duncan K. Foley bu kitabında, son dönemin küresel iktisadi çalkantılarıyla birlikte görüşleri tekrar gündeme gelen Marx’ın, çoğunlukla konunun uzmanlarının ve iktisatçıların ilgi alanının dışına çıkamayan iktisat teorisini yalın bir dille anlatıyor. Marx’ın kendi iktisadi metinlerinin karmaşık ve okuyucuyu zorlayan niteliklerini ustaca ortaya koyarak onun iktisadi düşüncesini açık, anlaşılır ve özellikle de öğrenme ve öğretmeye yönelik bir anlatı çerçevesinde açıklıyor. Kapital’in üç cildindeki tüm konu başlıklarını içeren Kapital’i Anlamak, Marx’ın iktisadi düşüncesinin en yaygın olarak bilinen unsurlarından en karmaşık ve detaylı konularına kadar önemli bir giriş kitabı özelliği taşımaktadır.
 
Foley sistematik bir sırayla ele aldığı konuların her biri için Marx’ın yapıtlarındaki ilgili bölümlere doğrudan göndermeler yaparak, aynı zamanda Marx’ı kendi iktisat metinlerinden takip edecek okuyucular için bir yol haritası sunuyor. Bunun yanında her bölüm için hazırladığı, kitabın sonunda yer alan okuma önerileri Marx’ın iktisadi düşüncesinin kendisinden sonra aldığı yolu takip etmek isteyen okuyucular için özellikle yararlı.
 
Duncan K. Foley New School for Social Research Üniversitesi’nde, Leo Model İktisat Profesörü olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda 2007 yılından beri Karmaşık Sistemler konusunda disiplinlerarası araştırmaları desteklemek üzere kurulmuş olan Santa Fe Enstitüsü’nün seçkin üyelerinden biridir. Foley daha önce Stanford Üniversitesi, Massachussetts Teknoloji Enstitüsü (MIT), Columbia Üniversitesi, Barnard Koleji gibi önemli akademik kurumlarda öğretim üyesi olarak çalışmıştır.

Kitap Adı : Marx’ın İktisat Teorisi Kapital’i Anlamak
Yayın Tarihi : 15.12.2021
Yazar : Duncan K. Foley
Yayın Evi : AKILÇELEN KİTAPLAR
Sayfa Sayısı : 256
ISBN : {isbn}

Marx’ın İktisat Teorisi Kapital’i Anlamak Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Marx’ın İktisat Teorisi Kapital’i Anlamak indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Marx’ın İktisat Teorisi Kapital’i Anlamak Kitabı Hakkında Bilgiler

AKILÇELEN KİTAPLAR çıkarmış olduğu yazarı Duncan K. Foley olan Marx’ın İktisat Teorisi Kapital’i Anlamak kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Marx’ın İktisat Teorisi Kapital’i Anlamak Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Marx’ın İktisat Teorisi Kapital’i Anlamak Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. AKILÇELEN KİTAPLAR ait olan Marx’ın İktisat Teorisi Kapital’i Anlamak kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Marx’ın İktisat Teorisi Kapital’i Anlamak Google Drive İle PDF İndir

Marx’ın İktisat Teorisi Kapital’i Anlamak Yandex Disk İle PDF İndir

Marx’ın İktisat Teorisi Kapital’i Anlamak Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel