Masal Araştırmaları Pdf İndir *Ücretsiz

Masal Araştırmaları Pdf İndir – Masal Araştırmaları PDF Kitap İndir

Masal Araştırmaları ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenMasal Araştırmaları ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Masal Araştırmaları Bilgileri

Türk masalları üzerine ilk çalışmayı yapanların başında gelen Ziya Gökalp’ın gösterdiği yoldan yürüyen Türk araştırıcıları, zengin bir masal külliyatın ortaya koymuşlardır. Masal Araştırmaları adlı bu kitap, Saim SAKAOĞLU’nun 1969’dan beri yaptığı çalışmaların bir sonucudur. GİRİŞ bölümündeki bilgilerin özünü, 1973’te basılan doktora tezinin günümüz şartlarına göre yeniden düzenlenmesi ve yeni gelişmelerin eklenmesi oluşturmaktadır. Dört bölüm halinde verilen araştırma ve inceleme yazılarıyla farklı konulardaki ilgi çekici yazılar ise, Sakaoğlu’nun 30 yıllık makale, bildiri ve tanıtma yazılarını içine almaktadır.
Masalın dört koldan tanıtılmaya çalışıldığı bu eserde, pek çok kaynakta görülen ‘alıntı’ bilgilerin de kaynağına ulaşmış olacaksınız. GÜMÜŞHANE MASALLARI’NDA verilen tarihi bilgiler böylece gerçek hazırlayıcısının imzasıyla geniş kitlelere de ulaştırılmış olmaktadır. Belki bu kitapta masalla ilgili her şeyi bulamayacaksınız ama bulabildiklerinizin çoğu size ilk defa bu eser yoluyla ulaşmış olacaktır

Kitap Adı : Masal Araştırmaları
Yayın Tarihi : 06.11.2017
Yazar : Prof. Dr. Saim Sakaoğlu
Yayın Evi : AKÇAĞ YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 390
ISBN : {isbn}

Masal Araştırmaları Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Masal Araştırmaları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Masal Araştırmaları Kitabı Hakkında Bilgiler

AKÇAĞ YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Prof. Dr. Saim Sakaoğlu olan Masal Araştırmaları kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Masal Araştırmaları Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Masal Araştırmaları Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. AKÇAĞ YAYINLARI ait olan Masal Araştırmaları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Masal Araştırmaları Google Drive İle PDF İndir

Masal Araştırmaları Yandex Disk İle PDF İndir

Masal Araştırmaları Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel