Masallarla Deyimlerimiz Pdf İndir – FERFİR YAYINLARI Pdf İndir

Masallarla Deyimlerimiz Pdf İndir – Masallarla Deyimlerimiz PDF Kitap İndir

Masallarla Deyimlerimiz ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenMasallarla Deyimlerimiz ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Masallarla Deyimlerimiz Bilgileri

“Masallarla Deyimlerimiz” isimli çalışmanın amacı, deyimlerimizi masallaştırarak çocuklarımızın anlamasını sağlamaktır. “Genellikle gerçek anlamı dışında kullanılarak ifadeyi zenginleştiren, iki veya daha fazla kelimeden oluşan kalıplaşmış söz dizilerine deyim diyoruz.” Deyimler, dilin imkânlarını ve zenginliklerini daha iyi anlamamıza yardımcı olduğu gibi, inceliklerini kavramamıza da katkıda bulunur.

Bütün dillerde olduğu gibi, Türkçede de çeşitli kalıplaşmış anlatımlar var: Birleşik sözcükler, ikilemeler, tamlamalar, atasözleri, deyimler… Deyimler tıpkı atasözleri gibi kısa, özlü, etkileyici ve işlevseldir. Onların yardımıyla sözü uzatmaktan kurtulup isteklerimizi kısaca ve daha etkili bir biçimde anlatma imkânı buluruz. Türkçemiz deyimler bakımından zengin bir dil… Bu varlığı çocuklarımıza sevdirmek amacıyla çıktık yola. Sadece sözlüğe bakmakla yetinmesinler ve dili sadece sözlüklerdeki gerçek anlamından ibaret sanmasınlar diye onları masalların büyülü dünyasına davet ettik.

Dileğimiz ve amacımız dimağı berrak, ifadesi düzgün, anlayışı kuvvetli, dilimizi yazılı ve sözlü güzel kullanan nesiller yetiştirmek, çocuklarımızı geleceğe hazırlamak… Masalların büyülü anlatımıyla ve sıra dışı resimlerle çocuklarımıza kalıcı ve etkileyici bir çalışma sunmak istedik. Çalışmayı pedagojik ve editoryal açıdan uzmanları titzlikle ele aldı. Ana dilini temelden doğru ve kalıcı öğrenmek isteyen öğrencilerimiz için bu kitap, bir başvuru eseridir.

Kitap Adı : Masallarla Deyimlerimiz
Yayın Tarihi : 15.10.2019
Yazar : Vesile Albayrak Sak
Yayın Evi : FERFİR YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 132
ISBN : {isbn}

Masallarla Deyimlerimiz Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Masallarla Deyimlerimiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Masallarla Deyimlerimiz Kitabı Hakkında Bilgiler

FERFİR YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Vesile Albayrak Sak olan Masallarla Deyimlerimiz kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Masallarla Deyimlerimiz Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Masallarla Deyimlerimiz Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. FERFİR YAYINLARI ait olan Masallarla Deyimlerimiz kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Masallarla Deyimlerimiz Google Drive İle PDF İndir

Masallarla Deyimlerimiz Yandex Disk İle PDF İndir

Masallarla Deyimlerimiz Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel