Masumiyet ya da Özel İlişki Pdf İndir – YAPI KREDİ YAYINLARI Pdf İndir

Masumiyet ya da Özel İlişki Pdf İndir – Masumiyet ya da Özel İlişki PDF Kitap İndir

Masumiyet ya da Özel İlişki ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenMasumiyet ya da Özel İlişki ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Masumiyet ya da Özel İlişki Bilgileri

Çağdaş İngiliz edebiyatının en önemli yazarlarından Ian McEwan, gerçek bir olaya yaslanan, psikolojik gerilim olan Masumiyet’te bir insanın sıra dışı şartlarda var oluşunu ve bu uyanışın beraberinde getirdiği karmaşa ve çalkantıları gözler önüne seriyor.
II. Dünya Savaşı sonrası Berlin’de savaş yer altında devam ediyor. İngiliz ve Amerikan gizli servisleri, Sovyet hatlarına sızmak için dev bir tünel projesini ortaklaşa yürütüyor. Tarihte “Altın Operasyon” olarak bilinen bu projede çalışmak üzere Berlin’e giden çekingen ve “masum” bir İngiliz, böylece dış dünyaya ilk adımını atıyor.
Masumiyet ya da Özel İlişki kitabı, Soğuk Savaş döneminde geçen yirmili yaşlarının ortasında, aile evinin ötesindeki dünyayla henüz tanışmamış, çekingen, nazik ve “masum” bir İngiliz genci olan Leonard Marnham’ın etrafında dönüyor. Posta servisinde elektronik mühendisi olarak çalışan Leonard, İngiliz ve Amerikan gizli servisleri CIA ve MI6’nın ortaklaşa yürüttüğü Altın Operasyon’da görev almak üzere Soğuk Savaş dönemi Berlin’ine gönderilir. Doğu Berlin’deki Sovyet telefon hatlarına sızmak için açılan tünelde Leonard gizlilikle tanışır. Gergin de olsa yakın bir dostluk kurduğu Amerikalı Bob Glass’la dışarı çıktığı bir gece, kendisinden yaşça büyük olan Batı Berlinli Maria Eckdorf’la tanışır. Ona olan aşkı sayesinde günlük yaşantısının ve alışkanlıklarının bağlarından kurtulurken, aynı zamanda kendi karanlık yönleriyle karşılaşır. Leonard mutludur. Ama nişanlandıkları gece Maria’nın eski kocası ortaya çıkınca, Leonard ilişkisini tekrar sorgulamaya başlar.

Kitap Adı : Masumiyet ya da Özel İlişki
Yayın Tarihi : 17.02.2018
Yazar : Ian McEwan
Yayın Evi : YAPI KREDİ YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 232
ISBN : {isbn}

Masumiyet ya da Özel İlişki Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Masumiyet ya da Özel İlişki indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Masumiyet ya da Özel İlişki Kitabı Hakkında Bilgiler

YAPI KREDİ YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Ian McEwan olan Masumiyet ya da Özel İlişki kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Masumiyet ya da Özel İlişki Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Masumiyet ya da Özel İlişki Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. YAPI KREDİ YAYINLARI ait olan Masumiyet ya da Özel İlişki kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Masumiyet ya da Özel İlişki Google Drive İle PDF İndir

Masumiyet ya da Özel İlişki Yandex Disk İle PDF İndir

Masumiyet ya da Özel İlişki Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel