Mavi Çiçek Ülkesi Pdf İndir *Ücretsiz

Mavi Çiçek Ülkesi Pdf İndir – Mavi Çiçek Ülkesi PDF Kitap İndir

Mavi Çiçek Ülkesi ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenMavi Çiçek Ülkesi ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Mavi Çiçek Ülkesi Bilgileri

Padişah Mahmut doğduğunda ülkede açlık, karışıklık, öfke ve nefret vardı. Padişah Mahmut’un genç ve bencil babası bir hafta önce bir av partisinde öldürülmüştü.
 
Annesi, doğumdan birkaç saat sonra annesi öleceğini biliyordu. Halkın ismi kullanmayıp sadece İhtiyar dediği adama oğlunu emanet etti. Mahmut, İhtiyarın yanında kardeşi olan yıldızları, rüzgârı, ayı, güneşi, hayvanları ve doğayı anlayıp severek büyüdü. Kendisini çok seven serçenin getirdiği tohumu bahçenin farlı bir yerine ekti. O tohum mavi bir çiçek oldu ve binlerce tohum verdi. Bu tohumları da ekince ülkeye mis gibi kokular yayılmaya başladı. Ama halk babası gibi biri olacağını düşünüyor ondan korkuyordu.
 
Padişah Mahmut tahta çıkınca, bebekten en yaşlı insana kadar ülkede bulunan herkese bir tohum verdi bunu yetiştirmelerini buyurdu.
 
Mavi çiçek büyüyüp çiçek açtıktan sonrasıysa…

Kitap Adı : Mavi Çiçek Ülkesi
Yayın Tarihi : 18.08.2021
Yazar : Frances Hodgson Burnett
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 40
ISBN : {isbn}

Mavi Çiçek Ülkesi Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Mavi Çiçek Ülkesi indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Mavi Çiçek Ülkesi Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Frances Hodgson Burnett olan Mavi Çiçek Ülkesi kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Mavi Çiçek Ülkesi Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Mavi Çiçek Ülkesi Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Mavi Çiçek Ülkesi kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Mavi Çiçek Ülkesi Google Drive İle PDF İndir

Mavi Çiçek Ülkesi Yandex Disk İle PDF İndir

Mavi Çiçek Ülkesi Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel