Melis’in Doğum Günü (Melis-4) Pdf İndir *Ücretsiz

Melis’in Doğum Günü (Melis-4) Pdf İndir – Melis’in Doğum Günü (Melis-4) PDF Kitap İndir

Melis’in Doğum Günü (Melis-4) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenMelis’in Doğum Günü (Melis-4) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Melis’in Doğum Günü (Melis-4) Bilgileri

Benim adım Melis.
Küçük Kardeşim Bora’yı çok seviyorum, çok tatlı. Özellikle uyurken. Ama uyanıkken dikkatli olmak gerek! Geçenlerde Bora’nın bütün gün uyuması çok iyi oldu, çünkü evde parti hazırlığı yapıyorduk.
… benim ve doğum günümün şerefine! Ama aldığım tüm önlemlere rağmen partimin planladığım gibi gitmeyeceğini hemen anladım.

Melis Kitapları:
Rengârenk sayfalarıyla minikler için renkli ve neşeli bir dünya; çocuklar, Melis’i ve minik kardeşi Bora’yı çok sevecek… Çocuğunuzun, ilk okuma zevkini tadacağı bu hikâyelerde, zeki, heyecanlı, meraklı, küçük bir kız olan Melis ve haylaz kardeşi Bora eşliğinde günlük hayattaki rutin gelişmelerin ya da zorlukların nasıl üstesinden gelinebileceğini görecek. Çocuğunuzun kardeşler arasındaki ilişkiyi, sevgi, kıskançlık, paylaşım ve dayanışma gibi kavramlar üzerinden öğrenmesine ve hayatı tanımasına yardım edeceksiniz.

Çocuklar, bu kitaplarla Melis’i, kardeşi Bora’yı, annesiyle babasını ve arkadaşlarını tanıyacak; Melis ve Bora’yla birlikte çeşitli maceralara atılacak. Siz de çocuğunuzun gelişmekte olan sosyal ve duygusal dünyasına Melis’le birlikte adım atacaksınız. Sevimli Melis ve kardeşi Bora’nın başından geçen çeşitli maceraların anlatıldığı bu hikâyeleri, bakmaya doyamayacağınız güzel resimler eşliğinde çocuğunuzla birlikte okuyup çok eğleneceksiniz. Hayata Melis’in gözlerinden baktıkça çocuğunuzu daha çok anlayacak, Melis kitaplarıyla hem minik yavrunuzla keyifli vakit geçirecek, hem de onun kitaplar dünyasına ilk adımlarını atmasını sağlayacaksınız.

Kitap Adı : Melis’in Doğum Günü (Melis-4)
Yayın Tarihi : 12.03.2009
Yazar : Fanny Joly
Yayın Evi : MANDOLİN
Sayfa Sayısı : 48
ISBN : {isbn}

Melis’in Doğum Günü (Melis-4) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Melis’in Doğum Günü (Melis-4) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Melis’in Doğum Günü (Melis-4) Kitabı Hakkında Bilgiler

MANDOLİN çıkarmış olduğu yazarı Fanny Joly olan Melis’in Doğum Günü (Melis-4) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Melis’in Doğum Günü (Melis-4) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Melis’in Doğum Günü (Melis-4) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. MANDOLİN ait olan Melis’in Doğum Günü (Melis-4) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Melis’in Doğum Günü (Melis-4) Google Drive İle PDF İndir

Melis’in Doğum Günü (Melis-4) Yandex Disk İle PDF İndir

Melis’in Doğum Günü (Melis-4) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel