Merope Pdf İndir *Ücretsiz

Merope Pdf İndir – Merope PDF Kitap İndir

Merope ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenMerope ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Merope Bilgileri

Gökyüzündeki sayısız yıldızdan biri, Merope. Biraz titrek, biraz ürkek! Peki ama niye? Çünkü korkuyor ışığını saçamazsa diye… Buz gibi soğukta, çok üşüdüğü bir gece, tutunup rüzgâra, iniveriyor yeryüzüne. Hem de sıcacık koyun yünlerinin üzerine!
 
Göknur Birincioğlu’nun yazdığı bu şiirsel öyküde, Ülker yıldız kümesinin en sönük yıldızı Merope yeryüzüne iniyor ve ışıl ışıl tozlarının etrafa saçılmasıyla içindeki gücü keşfediyor. Koyunların yünlerinde, çobanın ellerinde parıldıyor ve böylece bizi önce gökyüzünde, sonra ormanda izini süreceğimiz bir keşif serüvenine davet ediyor. Merve Atılgan’ın göz alıcı resimleriyle Merope, okurlarına benzersiz bir ışıltı saçıyor.

Kitap Adı : Merope
Yayın Tarihi : 03.02.2022
Yazar : Göknur Birincioğlu
Yayın Evi : REDHOUSE KIDZ YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 32
ISBN : {isbn}

Merope Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Merope indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Merope Kitabı Hakkında Bilgiler

REDHOUSE KIDZ YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Göknur Birincioğlu olan Merope kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Merope Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Merope Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. REDHOUSE KIDZ YAYINLARI ait olan Merope kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Merope Google Drive İle PDF İndir

Merope Yandex Disk İle PDF İndir

Merope Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel