Mikrodalga Teknikleri 1 Pdf İndir – NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK Pdf İndir

Mikrodalga Teknikleri 1 Pdf İndir – Mikrodalga Teknikleri 1 PDF Kitap İndir

Mikrodalga Teknikleri 1 ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenMikrodalga Teknikleri 1 ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Mikrodalga Teknikleri 1 Bilgileri

Mikrodalga Teknikleri 1 kitabı, elektrik mühendisliğinde kullanılan klasik devre teorisi yaklaşımlarının yüksek frekans bölgesinde neden geçersiz olduğunu dalga boyu ile elektroniğin fiziksel uzunluğu arasında ilişki üzerinden açıklamakta; artan veri ve veri işlem hızı ihtiyaçlarına bağlı olarak kullanıma giren yüksek frekanslı ekipmanların tasarımında ve kullanımında ortaya çıkan sorunları detaylı bir şekilde ele almaktadır.

Kapsam; dB, dBmW ve dBW kavramlarının uydu denklemleri ile birlikte kullanımı, yansıma ve iletim katsayıları, duran dalga oranı, araya girme kaybı, yansıma kaybı, Smith Abağı kullanımı, elektriksel iletkenlerin eşlenik empedans davranışlarının frekansa bağlı değişimi, maksimum güç transferi ve empedans uyumlandırma, mikrodalga süzgeçler, iletim hattı denklemleri, dağılmış devre analizi, saçılma matrisi ve mikrodalga pasif elemanların kullanımı ile mikrodalga ölçme teknikleri başlıklarını içermektedir. Kitap içerisine dağıtılmış çok sayıda çözümlü örnekler ve bölüm sonu problemler ile okuyucunun konuyu kavraması amaçlanmıştır.

Kitap Adı : Mikrodalga Teknikleri 1
Yayın Tarihi : 16.10.2019
Yazar : Prof. Dr. Selçuk Helhel
Yayın Evi : NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK
Sayfa Sayısı : 228
ISBN : {isbn}

Mikrodalga Teknikleri 1 Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Mikrodalga Teknikleri 1 indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Mikrodalga Teknikleri 1 Kitabı Hakkında Bilgiler

NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK çıkarmış olduğu yazarı Prof. Dr. Selçuk Helhel olan Mikrodalga Teknikleri 1 kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Mikrodalga Teknikleri 1 Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Mikrodalga Teknikleri 1 Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK ait olan Mikrodalga Teknikleri 1 kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Mikrodalga Teknikleri 1 Google Drive İle PDF İndir

Mikrodalga Teknikleri 1 Yandex Disk İle PDF İndir

Mikrodalga Teknikleri 1 Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel