Mirasımız Hologenetik Hafıza Pdf İndir *Ücretsiz

Mirasımız Hologenetik Hafıza Pdf İndir – Mirasımız Hologenetik Hafıza PDF Kitap İndir

Mirasımız Hologenetik Hafıza ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenMirasımız Hologenetik Hafıza ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Mirasımız Hologenetik Hafıza Bilgileri

Zaman, sevgiye uyanma zamanının işaretlerini size göstermektedir. Karanlıktan sevgiye doğru olan yolculuğunuzun aslında çok daha önceden başlamış olduğunu fark etmek sizi şaşırtabilir. Evren zaten bizi şaşırtmak için vardır. Korku, sevginin ham maddesidir. İnsan, hamlık (karanlık)örtüsünü yırtarak, yanmaya ve olmaya (sevgi) doğru giden yolun yolcusudur. Bu hedef doğrultusunda, insan kendini büyük bir macera içinde bulur. Bu macerayı karanlıktan kaçmadan, yaşamdan kopmadan yaşar ve kendisine uyanarak kalbinin özündeki gizli sevginin kapılarını açar. Yaşayıp, deneyimleyip, yüzleşip, anlayıp, kavrayıp idrak boyutuna geçerek sevgiyle kucaklaşır insan. Bu böyle bir yoldur: kendinizi kendi kalbinize götüren bir yol, sizi kendi içinizdeki Tanrının kapısına getiren bir yol. Kendinize ve hayata güvenmeyi öğreten o karanlık alanı arar ve geri dönme arzusuna kapılabilirisiniz, fakat maceranız başlamış ve devam etmektedir.

Ara sıra o rahat alanı arar ve geri dönme arzusuna kapılabilirisiniz, fakat maceranız başlamış ve devam etmektedir.

Kişisel yol pusulanız hologenetik dizilimindedir.
Hologenetik pusulanızla tanışmak için
wwwmorsugelisimcom, [email protected] adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.
Sonat Bağcan
Besteci, Söz Yazarı, Ses Sanatçısı.

Hologenetik hafıza, hiç farkında olmadığımız, zorunlu mirasımızdır. Bu mirasın farkına vardığımızda; bilince çıkmamış gölgelerimizin, yaşamımıza nasıl yön verdiğini görürüz. Dönüşüm, gölgeleri fark etmek, gözlemlemek, kabul vermek ve kucaklamakla başlar. Ve artık yaşam yolculuğunuzun başka bir boyutuna geçersiniz. İçinizde köklü bir değişim oluşur ve derinlerde saklı olan yaratıcılık akmaya başlar.

´´Dönüşüm Çağı´nın hareketlenmesi için, hepimizin ihtiyacı olan bu bilgi, ´´Nefesin Senle´´ Albümüm´ün de ilk ilhamını veren ve beni dönüştüren çalışmalardan biridir.
Prof.Dr.M.Nur.Şenel

´´ Doğamız, yaratılışımız ve evrensel yasalar gereği adeta Güneş´e kavuşabilmek için gelişmek, dönüşmek ve taşıdığımız o harika özü biçimlendirmek istiyoruz. İşte
elinizde tuttuğunuz bu kitap; karanlıkta yol alırken, ışığın izinde ve hüzmelerin rehberliğinde ilerleyip bilincinizi yükselterek Güneş´inize açmanız için size açık bir yol haritası sunabilecek niteliktedir. Evrim sürecinin bizi mutlak bir sıçrama yapmaya zorladığı şu günlerde böyle bir rehberlikle hepimize iyi yolculuklar…
Hülya arıkan

Anahtar yaşamınız nasıl geçiyor? Karşınıza benzer problemler mi geliyor? nasıl değiştirebiliriz? Nereden başlayalım? Mirasımız Hologenetik Hafıza- Karanlıktan Sevgiye kitabı yol gösterecektir.

Kitap Adı : Mirasımız Hologenetik Hafıza
Yayın Tarihi : 13.12.2018
Yazar : Billur Bahman Memmedli
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 542
ISBN : {isbn}

Mirasımız Hologenetik Hafıza Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Mirasımız Hologenetik Hafıza indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Mirasımız Hologenetik Hafıza Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Billur Bahman Memmedli olan Mirasımız Hologenetik Hafıza kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Mirasımız Hologenetik Hafıza Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Mirasımız Hologenetik Hafıza Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Mirasımız Hologenetik Hafıza kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Mirasımız Hologenetik Hafıza Google Drive İle PDF İndir

Mirasımız Hologenetik Hafıza Yandex Disk İle PDF İndir

Mirasımız Hologenetik Hafıza Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel