Modern Dünyanın Sorunları Karşısında Antropoloji Pdf İndir *Ücretsiz

Modern Dünyanın Sorunları Karşısında Antropoloji Pdf İndir – Modern Dünyanın Sorunları Karşısında Antropoloji PDF Kitap İndir

Modern Dünyanın Sorunları Karşısında Antropoloji ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenModern Dünyanın Sorunları Karşısında Antropoloji ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Modern Dünyanın Sorunları Karşısında Antropoloji Bilgileri

Antropoloji nasıl bir bilimdir? Modern dünyada insanlığın karşı karşıya kaldığı sorunlara çözüm önerebilir mi? Peki modern dünyanın “ilkel” denen insanlardan alacağı dersler olabilir mi? Kitap çeşitli somut örneklerle yanıt arıyor bu tür sorulara. Claude Lévi-Strauss, modern toplumlarda biyoloji alanındaki taşıyıcı annelik, sperm bankası ve benzeri gelişmelerle birlikte ortaya çıkan hukuksal sorunları, nüfusun sürekli artmasıyla bulaşıcı hastalıkların yayılması arasındaki ilişkiyi tartışıyor. Yetişkinlerin günde 2-4 saat çalışarak bütün nüfusu besleyebildiği “ilkel” toplumlar ile en az 8 saat çalıştıkları halde aç ve evsiz kalanların sayısının her geçen gün arttığı “ileri” toplumlar arasındaki karşıtlığa dikkat çekiyor.

Modern Dünyanın Sorunları Karşısında Antropoloji, hem Lévi-Strauss’ un düşüncesini hem de genelde antropolojiyi herkesin anlayabileceği bir dille tanıtmakla kalmıyor, günümüzün sorunları üstüne daha geniş bir bakış açısıyla düşünmeye de davet ediyor bizleri.

Kitap Adı : Modern Dünyanın Sorunları Karşısında Antropoloji
Yayın Tarihi : 08.11.2018
Yazar : Claude Levi-Strauss
Yayın Evi : METİS YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 104
ISBN : {isbn}

Modern Dünyanın Sorunları Karşısında Antropoloji Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Modern Dünyanın Sorunları Karşısında Antropoloji indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Modern Dünyanın Sorunları Karşısında Antropoloji Kitabı Hakkında Bilgiler

METİS YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Claude Levi-Strauss olan Modern Dünyanın Sorunları Karşısında Antropoloji kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Modern Dünyanın Sorunları Karşısında Antropoloji Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Modern Dünyanın Sorunları Karşısında Antropoloji Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. METİS YAYINLARI ait olan Modern Dünyanın Sorunları Karşısında Antropoloji kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Modern Dünyanın Sorunları Karşısında Antropoloji Google Drive İle PDF İndir

Modern Dünyanın Sorunları Karşısında Antropoloji Yandex Disk İle PDF İndir

Modern Dünyanın Sorunları Karşısında Antropoloji Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel