Modern İpek Yolu 3 Aylık Dergi Sayı:8 2019 Pdf İndir *Ücretsiz

Modern İpek Yolu 3 Aylık Dergi Sayı:8 2019 Pdf İndir – Modern İpek Yolu 3 Aylık Dergi Sayı:8 2019 PDF Kitap İndir

Modern İpek Yolu 3 Aylık Dergi Sayı:8 2019 ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenModern İpek Yolu 3 Aylık Dergi Sayı:8 2019 ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Modern İpek Yolu 3 Aylık Dergi Sayı:8 2019 Bilgileri

“ABD zorbalığı dünyaya zarar veriyor”
 
Kırmızı Kedi Yayınevi ve CRI-Çin Uluslarararası Radyosu’nun işbirliğiyle üç ayda bir yayımlanan Çin kültürü dergisi “Modern İpek Yolu” sekizinci sayısıyla okuyucu karşısında.       

Sekizinci sayısıyla okuyucularıyla buluşan “Modern İpek Yolu” bu sayısında ABD’nin bazı Çin mallarına karşı uyguladığı ek gümrük vergilerine karşı, Pekin yönetiminin cevap niteliğinde hazırladığı ‘Beyaz Kitap’ı kapak konusu yaptı.  Dünya ticaretini de yakından ilgilendiren bu konuda Çin’in yaklaşımını anlatan Beyaz Kitap ilk kez Modern İpek Yolu Dergisi tarafından Türkçeye tam metin olarak tercüme edilip, okurlarla buluşuyor.
Modern İpek Yolu’nun sekizinci sayısında Arzum Yönetim Kurulu Başkanı ve DEİK Türkiye-Çin İş Konseyi Başkanı Murat Kolbaşı ile de bir röportaj yer alıyor. Kolbaşı Çin ile Türkiye arasındaki ekonomik ve kültürel ilişkilerin gelişmesi açısında ufuk açıcı fikirleri dile getiriyor.
Çin denilince akıllara ilk gelen şeylerden biri çaydır. Bu sayıda Çin’deki çay kültürünün dünü ve bugününü Liu Junru’nun kaleminden okuyacaksınız.
 
“Modern İpek Yolu”nda yer alan diğer konu başlıkları ve yazarlar ise şöyle:
Okyanuslarda Büyüyen Çin- Cem Gürdeniz
Asya’da Genç Bir Bölgesel Örgüt- Selçuk Çolakoğlu
5 Cephede ABD- Çin Çatışması– Mehmet Ali Güller
Çin’de Geleneksel Yemekler- Liu Junru
Kimliğini Koruyan Dali- Faruk Pekin
Antik Hint Ritüellleri- Zeynep Yaşar
Nasreddin Hoca: Afanti- İnci İnce Erdoğdu
Ticaret Savaşı ve 5 G- Altay Atlı

Kitap Adı : Modern İpek Yolu 3 Aylık Dergi Sayı:8 2019
Yayın Tarihi : 09.07.2019
Yazar :
Yayın Evi : İPEK YOLU DERGİSİ
Sayfa Sayısı : 130
ISBN : {isbn}

Modern İpek Yolu 3 Aylık Dergi Sayı:8 2019 Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Modern İpek Yolu 3 Aylık Dergi Sayı:8 2019 indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Modern İpek Yolu 3 Aylık Dergi Sayı:8 2019 Kitabı Hakkında Bilgiler

İPEK YOLU DERGİSİ çıkarmış olduğu yazarı  olan Modern İpek Yolu 3 Aylık Dergi Sayı:8 2019 kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Modern İpek Yolu 3 Aylık Dergi Sayı:8 2019 Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Modern İpek Yolu 3 Aylık Dergi Sayı:8 2019 Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. İPEK YOLU DERGİSİ ait olan Modern İpek Yolu 3 Aylık Dergi Sayı:8 2019 kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Modern İpek Yolu 3 Aylık Dergi Sayı:8 2019 Google Drive İle PDF İndir

Modern İpek Yolu 3 Aylık Dergi Sayı:8 2019 Yandex Disk İle PDF İndir

Modern İpek Yolu 3 Aylık Dergi Sayı:8 2019 Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel