Mucizem Pdf İndir *Ücretsiz

Mucizem Pdf İndir – Mucizem PDF Kitap İndir

Mucizem ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenMucizem ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Mucizem Bilgileri

“Mucizeleri güçlü insanlar yaratır. Sevgili arkadaşım Seren hiç vazgeçmedi ve bir insanın elde edebileceği en büyük ödüle, Serda Nil’e kavuştu. İşte bu kitap böylesine bir ödüle kavuşmanın mucizevi öyküsüdür.” Ahter KUTADGU Doğan Holding Danışmanı/Yazar “Her doğum bir mucize değil mi? Sancıları bile apayrı. Seren zor yolculuğunu o kadar güzel kaleme almış ki; bir kez daha yeni annelere destek olacak kendi mucizesiyle.” Ayşe KUCUROĞLU İş kadını/Anne “Mucizeler paylaştıkça çoğalır. Seren’in mucizesi size ışık olsun, yol göstersin…” Ege Ebcin Bebek Dergisi Editörü “Seren’i ve Nil’i her düşündüğümde gözümün önüne o fotoğraf gelir. Eve yeni gelen Nil’e beşiğinde bakan evin ilk çocuğu Lokum. Lokum’u bu denli seven Seren, kimbilir kendinden olanı nasıl seviyordur. Lokum’un ve Nil’in Annesi; senin anneliğini seviyorum.” 
Seyhan ERDAĞ Gazeteci
Seren sadece bir çocuk dünyaya getirmedi. Bir kadının hayatta gerçekleştirebileceği en büyük eseri, mucizevi şekilde gerçekleştirdi. Üstelik mucizesini yazıyla taçlandırdı. Tebrikler Seren.” Ümit GÜNEY Em. Emniyet Müdürü/Yazar
 

Kitap Adı : Mucizem
Yayın Tarihi : 12.05.2017
Yazar : Seren Fosforoğlu
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 144
ISBN : {isbn}

Mucizem Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Mucizem indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Mucizem Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Seren Fosforoğlu olan Mucizem kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Mucizem Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Mucizem Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Mucizem kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Mucizem Google Drive İle PDF İndir

Mucizem Yandex Disk İle PDF İndir

Mucizem Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel