Mühür – Anahtar 2 Pdf İndir *Ücretsiz

Mühür – Anahtar 2 Pdf İndir – Mühür – Anahtar 2 PDF Kitap İndir

Mühür – Anahtar 2 ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenMühür – Anahtar 2 ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Mühür – Anahtar 2 Bilgileri

Bir meleğin doğduğu yerde bir  insanın ruhu ebedi esarete mahkum oldu .
 
Ariel, bedeninin hükmünü istediğinde, Mara bunun nelere sebep olacağını henüz bilmiyordu. Tek bildiği, on sekizinci doğum gününün onu özgürlüğe değil ölüme götüreceğiydi. Alastor, şeytani özüne yenilerek yaptığı hatanın farkına er geç varacak ve kabullenmek istemediği gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaktı. Artık bir seçim yapmalıydı; Mara’yı geri getirmek ya da anahtarı kullanarak Lucifer’ın hükümdarlığına son vermek…
Kararını vermesi için fazla zamanı yoktu. Guard Shield Kasabası’nın etrafındaki kalkan gittikçe zayıflıyor, Lucifer’ı cehennemin kapısına ve Anahtar’a her geçen gün bir az daha yaklaştırıyordu. Kaçınılmaz savaş, adım adım yaklaşırken ya Anahtar sonsuza dek yok edilecek ya da cehennemin kapısı aralanarak tüm şeytani güçler dünyaya salınacaktı. Dost ve düşman safları değişecek, ortaya çıkan yeni düşmanlar hepsini gafil avlayacaktı.
Peki, Alastor bu savaşın hangi safında yer alacaktı?
“Sen artık benim kazanmaya çalıştığım tek savaşsın ve inan bana Mara, ben hayatım boyunca hiç bir savaşı kazanmayı bu denli istemedim.”
 

Kitap Adı : Mühür – Anahtar 2
Yayın Tarihi : 23.10.2020
Yazar : S. Mare
Yayın Evi : EPSİLON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 488
ISBN : {isbn}

Mühür – Anahtar 2 Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Mühür – Anahtar 2 indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Mühür – Anahtar 2 Kitabı Hakkında Bilgiler

EPSİLON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı S. Mare  olan Mühür – Anahtar 2 kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Mühür – Anahtar 2 Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Mühür – Anahtar 2 Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. EPSİLON YAYINEVİ ait olan Mühür – Anahtar 2 kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Mühür – Anahtar 2 Google Drive İle PDF İndir

Mühür – Anahtar 2 Yandex Disk İle PDF İndir

Mühür – Anahtar 2 Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel