Müşteriniz Ne İster? Pdf İndir *Ücretsiz

Müşteriniz Ne İster? Pdf İndir – Müşteriniz Ne İster? PDF Kitap İndir

Müşteriniz Ne İster? ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenMüşteriniz Ne İster? ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Müşteriniz Ne İster? Bilgileri

İyi bir firmanız var, nitelikli çalışanlara ve iş disiplinine sahipsiniz, gece gündüz çalışıyorsunuz, orijinal fikirleriniz var ve bunları hayata geçiriyorsunuz ama bir şeyler hep yanlış gidiyor sanki. Bir yandan aksaklıklar, diğer yandan hesapta olmayan harcamalar işleri sürekli olarak sekteye uğratıyor olabilir. Firmanızda iş yönetimi ile alakalı sıkıntı yaşıyor veya müşterilerinizle istediğiniz diyaloğu bir türlü sağlayamıyor olabilirsiniz. Ya da ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize tam olarak anlatamadığınızı düşünüyorsunuz.
 
Belki de artık meseleye “müşterinizin” gözüyle bakmanın zamanı gelmiştir.
 
Firmaların sürekli olarak peşinde koştuğu ve bu alana büyük yatırımlar yaptığı yegâne konulardan biri de daha nitelikli bir iş yönetimini hayata geçirebilmek. Müşteriniz Ne İster? firmanızda gerçekleştireceğiniz yeniliği daha verimli hale getirmek için üç temel meseleye odaklanan bir rehber: Müşteriniz kimdir? Sizden beklentisi tam olarak nedir? Siz onlara ne sunuyorsunuz? Üstelik, yalnızca müşterinizin anlamaya yönelik bir rehber değil, aynı zamanda kendi iş modelinizi, iş süreçlerinizi yönetmek, kurgulamak veya yeniden tasarlamak için hazırlanmış bir kılavuz.
 
Yöntemleri Coca Cola, Procter and Gamble, Mastercard, LEGO, 3M gibi çokuluslu şirketler tarafından benimsenen ve kitapları otuzdan fazla dile çevrilmiş iş yönetim dâhileri Alex Osterwalder ve Yves Pigneur’den görselliği de ön plana çıkaran bir başvuru kitabı.

Kitap Adı : Müşteriniz Ne İster?
Yayın Tarihi : 17.09.2019
Yazar : Alexander Osterwalder
Yayın Evi : TİMAŞ YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 312
ISBN : {isbn}

Müşteriniz Ne İster? Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Müşteriniz Ne İster? indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Müşteriniz Ne İster? Kitabı Hakkında Bilgiler

TİMAŞ YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Alexander Osterwalder olan Müşteriniz Ne İster? kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Müşteriniz Ne İster? Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Müşteriniz Ne İster? Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TİMAŞ YAYINLARI ait olan Müşteriniz Ne İster? kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Müşteriniz Ne İster? Google Drive İle PDF İndir

Müşteriniz Ne İster? Yandex Disk İle PDF İndir

Müşteriniz Ne İster? Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel