Müteferrika Pdf İndir *Ücretsiz

Müteferrika Pdf İndir – Müteferrika PDF Kitap İndir

Müteferrika ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenMüteferrika ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Müteferrika Bilgileri

Yrd. Doç. Dr. Fikret Sarıcaoğlu ve Coşkun Yılmaz tarafından hazırlanan, İbrahim Müteferrika ve matbaası hakkında bilinen, bilinmeyen birçok gerçeği ortaya koyan önemli bir yapıt… Kitap, Müteferrika’nın hayatına, matbaanın kurulmasına ve idarisine ağırlık veren çalışmalardan farklı olarak, Müteferrika matbaasında basılan eserler üzerinde de önemle duruyor, bu eserlerin fiziki durumlarını ve bibliyografik özelliklerini ihtiva eden bir listeyle birlikte basılan eserlerden seçilmiş ilginç reprodüksiyonlar da sunuyor okuyuculara.

Bu çalışmanın temel hedeflerinden biri, Müteferrika matbaasının yayınları hakkında okuyucuyu bilgilendirmek ve basılan eserleri tanıtmak. Bu amaçla yola çıkan yazarlar Müteferrika tarafından yazılmış fakat hiçbir zaman basılmamış eserleri de gün yüzüne çıkarmayı başarmış.

Kitap, sadece Osmanlı İmparatorluğu’nun kültür tarihine ışık tutan bir çalışma değil, aynı zamanda dünya yayıncılık tarihi çalışmalarına büyük katkı sağlayacak bir başyapıt.

Kitap Adı : Müteferrika
Yayın Tarihi : 06.11.2008
Yazar : Fikret Sarıcaoğlu
Yayın Evi : ESEN OFSET
Sayfa Sayısı : 397
ISBN : {isbn}

Müteferrika Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Müteferrika indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Müteferrika Kitabı Hakkında Bilgiler

ESEN OFSET çıkarmış olduğu yazarı Fikret Sarıcaoğlu olan Müteferrika kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Müteferrika Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Müteferrika Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ESEN OFSET ait olan Müteferrika kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Müteferrika Google Drive İle PDF İndir

Müteferrika Yandex Disk İle PDF İndir

Müteferrika Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel