Napolinas Diriliş Pdf İndir – UĞUR TUNA YAYINLARI Pdf İndir

Napolinas Diriliş Pdf İndir – Napolinas Diriliş PDF Kitap İndir

Napolinas Diriliş ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenNapolinas Diriliş ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Napolinas Diriliş Bilgileri

Yıl: 7500 Ay: UNMA (Yılın 17.Ayı) “Napolinas, oluşumunu tamamladığı karanlık yılları andıran zamanlardaki gibi zaman sessiz bir karanlığın kapısındaydı. Sessizlik içine gizlenmiş çığlıklar bir DİRİLİŞ’e gebeydi. Kara bulutlar tüm karanlığı ile umudu söndürmek için hazırdı. Artık dönülmez bir kadere iler-lerken masum canların kanına susamış karanlığa dur diyecek ışığı arıyordu. Gözler ve sözler sonlanıyordu. Artık ok yaydan çıkmıştı. Devrin kaderi; ülkeleri için kılıçlarını kınından çek-miş ve âsâlarına sımsıkı sarılmış, yürekleri temiz masumları korumaya yemin etmiş, demir pençeleriyle halklarının önüne bent olmuş kahramanların cesaretinde gizliydi… Taşlar bir bir dizilirken karanlıklarda beliren bir çift beyaz göz, lanetin habercisiydi. Oysa hiç beklemedikleri yerden geliyordu kara haber…” Dört senelik bir çalışmayla sıfırdan yazılan ve yepyeni bir gezegen olan Napolinas’ın eşsiz dünyasında başlayan amansız bir serüvenin ilk kitabı olan DİRİLİŞ sizlerle beraber. Sıfırdan yazılmış bir dünyada 100’ün üzerinde büyü, 150’nin üzerinde yeni bitki, ağaç, sebzeler, çeşitli iksirler, 40’ın üzerinde hiçbir mitolojide bulunmayan ve sıfırdan yazılmış yaratıklar, 9 krallık ve 45 tasarlanmış kalesiyle; dağları, geniş ormanları, akarsu ve denizleriyle, ormanlarının karanlığına gizlenmiş dağların gölgesine saklanmış ıssız gizemli lahitler, mağaralar ve çözülmeyi bekleyen nice sırlarına ek olarak yeni yazılmış 3 tane farklı ırkı ile eşsiz bir gezegen olan Napolinas maceraları bu seri ile sınırlı kalmayacaktır…

Kitap Adı : Napolinas Diriliş
Yayın Tarihi : 14.05.2015
Yazar : Hüseyin Anıl Uçak
Yayın Evi : UĞUR TUNA YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 485
ISBN : {isbn}

Napolinas Diriliş Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Napolinas Diriliş indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Napolinas Diriliş Kitabı Hakkında Bilgiler

UĞUR TUNA YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Hüseyin Anıl Uçak olan Napolinas Diriliş kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Napolinas Diriliş Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Napolinas Diriliş Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. UĞUR TUNA YAYINLARI ait olan Napolinas Diriliş kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Napolinas Diriliş Google Drive İle PDF İndir

Napolinas Diriliş Yandex Disk İle PDF İndir

Napolinas Diriliş Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel