Nasıl Yapmalı? Pdf İndir *Ücretsiz

Nasıl Yapmalı? Pdf İndir – Nasıl Yapmalı? PDF Kitap İndir

Nasıl Yapmalı? ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenNasıl Yapmalı? ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Nasıl Yapmalı? Bilgileri

Nikolay Gavriloviç Çernişevski (soyadı zaman zaman Çerniçevski olarak da geçmiştir) (12 Temmuz 1828 – 17 Ekim 1889) Rus devrimci demokrat, materyalist filozof, eleştirmen ve sosyalist. Bazıları tarafından bir ütopyacı (ütopist) sosyalist olarak değerlendirilmiştir. 1860´larda devrimci demokratik hareketin önderi konumundaydı. Lenin, Emma Goldman gibi önemli isimleri etkilemiştir. Yoksul bir papazın oğlu olarak Saratov´da 1828´de doğdu. 1846´ya kadar burada kaldı. 1850´de St. Petersburg Üniversitesi´nden mezun olduktan sonra, Saratov´da bir lisede (jimnazyum) öğretmenlik yapmıştır. 1853´ten 1862´ye kadar St. Petersburg´da yaşamış, Sovremennik`te (Çağdaş) baş editör olmuştur. 1862´de tutuklanmış ve hapsedilmiştir. Hapiste olduğu sırada Nasıl Yapmalı? isimli ünlü romanını yazmıştır. Daha sonra birçok Rus devrimcisine ilham kaynağı olacak roman, barındırdığı düşünceler açısından Owen, Fourier ve Godwin gibi isimlerin etkilerini taşır denilebilir. 1862 yılında ´sivil idam´ (alay(cı) idam) hükmü verilmiştir, ardından cezai kölelik ve daha sonra Sibirya´ya sürgün. 17 Ekim 1889´da, 61 yaşındayken ölmüştür.

Kitap Adı : Nasıl Yapmalı?
Yayın Tarihi : 25.09.2019
Yazar : Nikolay Gavriloviç Çernişevskiy
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 706
ISBN : {isbn}

Nasıl Yapmalı? Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Nasıl Yapmalı? indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Nasıl Yapmalı? Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Nikolay Gavriloviç Çernişevskiy olan Nasıl Yapmalı? kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Nasıl Yapmalı? Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Nasıl Yapmalı? Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Nasıl Yapmalı? kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Nasıl Yapmalı? Google Drive İle PDF İndir

Nasıl Yapmalı? Yandex Disk İle PDF İndir

Nasıl Yapmalı? Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel