Neşe-İnsan Pdf İndir *Ücretsiz

Neşe-İnsan Pdf İndir – Neşe-İnsan PDF Kitap İndir

Neşe-İnsan ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenNeşe-İnsan ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Neşe-İnsan Bilgileri

Türkiye’de kendine özel bir okuyucu kitlesi edinen ve yapıtları hızla kulaktan kulağa yayılan Christian Bobin’den hayat değiştirecek bir kitap daha: Neşe-İnsan. Yüreğe kazınan, aklı alt üst eden mavi-defter sayfalarını hiç unutamayacaksınız.
Yaşam bizi tıpkı bir anne kedinin yavrularını ağzına alıp güvenli bir yere taşıması gibi ölüme taşıyor. Ölülerin tasadan kırışmış kaygılı alınlarına konan kırılgan kanatlı  kelebeklerin sırrı bizim için de geçerli. Küçük kedinin bir hokus pokusla kaybolan  gözleri, adı konulmamış bir ifşaat getiriyor. İşte en saf şiirler bu adı bulmak için yazılıyor, telaffuz edilemeyen bu adın hiç olmazsa kabuğuna dokunmak için
ellerimizde bir kitap tutuyoruz. Zaman zaman uzaklardan gürlemesini işittiğimiz o  büyük siyah dalganın üzerinde, az da olsa bir önceliğimiz var. Çabucak kaybedeceğimiz bu öncelikle ne yapmalı peki? Makul olan ne yapılabilir ki bir köy  yolunda yürümekten, bir kitabın kapağını açmaktan ya da bir gülün zarif elbisesini  yırtarak açışını seyretmekten başka?
Küçük kedi, koyu renkli yatak örtüsünün üzerinde yürüdüğü zaman, ardında ışıklı minik tümsekler bırakıyordu. Olağanüstü  tek bir sıçrayışla, yok olmuş babamın dizleri üzerine zıplayıvermişti. Bir kedinin ne olduğunu biliyorum şimdi. Bir kedi, kediye benzeyen biridir, gelir ve kalbinizi kazanır.
El yazısıyla yazılacak cümle: Terk edilmiş bir bahçenin kapısını aralarmışçasına  açtığımız bir kitap düşledim.

Kitap Adı : Neşe-İnsan
Yayın Tarihi : 19.11.2015
Yazar : Christian Bobin
Yayın Evi : MONOKL YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 112
ISBN : {isbn}

Neşe-İnsan Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Neşe-İnsan indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Neşe-İnsan Kitabı Hakkında Bilgiler

MONOKL YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Christian Bobin olan Neşe-İnsan kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Neşe-İnsan Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Neşe-İnsan Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. MONOKL YAYINLARI ait olan Neşe-İnsan kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Neşe-İnsan Google Drive İle PDF İndir

Neşe-İnsan Yandex Disk İle PDF İndir

Neşe-İnsan Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel