Öğretmenlik Anılarım Pdf İndir *Ücretsiz

Öğretmenlik Anılarım Pdf İndir – Öğretmenlik Anılarım PDF Kitap İndir

Öğretmenlik Anılarım ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenÖğretmenlik Anılarım ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Öğretmenlik Anılarım Bilgileri

Öğretmenlik Anılarım; Cumhuriyet ideali ile yetişmiş bir öğretmenin mesleğine duyduğu sevdayı, öğrencilerinin başarısı için verdiği çabayı anlatıyor. Kitabın Önsöz’ünde Prof. Dr. Üstün Dökmen’in dediği gibi: “O, Anadolu’da Faruk Nafiz Çamlıbel’in geçtiği yollardan geçmiş, özgürlüğün, eşitliğin, bilimin değerini anlamış ve anlatmış, yaşamış ve yaşatmış bir Cumhuriyet Öğretmenidir. O bir tanedir, o bin tanedir. Cumhuriyet’in aydınlığı onun üstüne sinmiştir ve o bu aydınlığı binlerce öğrencisine sevdirmiştir.”
 
81 yaşında anılarını kaleme alan yazarın sönmeyen azmi, şevki, heyecanı kitabın her satırında hissediliyor. Nurhayat Öğretmen, genç kuşak öğretmenlere bir rol model oluyor.

Kitap Adı : Öğretmenlik Anılarım
Yayın Tarihi : 08.03.2022
Yazar : M. Nurhayat Altuntek
Yayın Evi : TİYAM YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 184
ISBN : {isbn}

Öğretmenlik Anılarım Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Öğretmenlik Anılarım indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Öğretmenlik Anılarım Kitabı Hakkında Bilgiler

TİYAM YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı M. Nurhayat Altuntek olan Öğretmenlik Anılarım kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Öğretmenlik Anılarım Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Öğretmenlik Anılarım Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TİYAM YAYINEVİ ait olan Öğretmenlik Anılarım kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Öğretmenlik Anılarım Google Drive İle PDF İndir

Öğretmenlik Anılarım Yandex Disk İle PDF İndir

Öğretmenlik Anılarım Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel