Okur Kitap Dergisi Sayı: Sayı:23 Ocak-Şubat 2022 Pdf İndir *Ücretsiz

Okur Kitap Dergisi Sayı: Sayı:23 Ocak-Şubat 2022 Pdf İndir – Okur Kitap Dergisi Sayı: Sayı:23 Ocak-Şubat 2022 PDF Kitap İndir

Okur Kitap Dergisi Sayı: Sayı:23 Ocak-Şubat 2022 ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenOkur Kitap Dergisi Sayı: Sayı:23 Ocak-Şubat 2022 ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Okur Kitap Dergisi Sayı: Sayı:23 Ocak-Şubat 2022 Bilgileri

23. sayımızla huzurlarınızdayız.
Epeyce hüzünlüyüz. Geçtiğimiz birkaç ay içerisinde yaşadığımız ağır kayıplar bizi sarstı. Dergimizin kuruluşundan bu yana yayın kurulunda aktif görev alan, çocuk edebiyatı sayfamızı hazırlayan kıymetli Rabia Gülcan Kardaş’ı genç yaşında kaybettik. Onu hep güler yüzü, merhametli duruşu, özverili çalışmaları, bilhassa çocuklarla ilgili eser üretme kaygısı ve dinmeyen heyecanı ile hatırlayacağız. Hatırası bizim için aziz, kendisine Allah’tan gani gani rahmet; başta eşi Hamit Kardaş olmak üzere yakınlarına sabırlar diliyoruz.
Fikir dünyamızın öncülerinden Sezai Karakoç ve Teoman Duralı da ne yazık ki geçtiğimiz aylarda bu dünyadan ayrıldılar. Onlar dünya sürgünlerini tamamladılar. Zor zamanlarda cesur bir duruşla yazdıkları eserler binlerce insanın zihnine ve gönlüne dokunmuştu, dokunmaya devam edecektir. Mekanları âli olsun.
***
Bu sayımızla birlikte dolu dolu beş yılı tamamlamış ve altıncı yılımıza girmiş bulunuyoruz. Türkiye’de dergiciliğin tarihine baktığımızda fena bir süreç sayılmaz. Bu bir başarı ise elbette okuyucunun, yani sizlerin başarısıdır. Sizler Okur’u sahiplenmeye devam ettikçe, abone olup tavsiye ettikçe uzun soluklu bir yayın hayatımız olacaktır, diğer türlüsü zaten mümkün değil.
Artık geleneksel hale geldi diyebileceğimiz “yılın yıldız kitapları” değerlendirmemizi soruşturma sayfamızda bulabilirsiniz. Esad Mücahit Eskimez’in hazırladığı soruşturma, dergimizin yazarlarının farklı kategorilerde yılın öne çıkan kitaplarını seçmelerinden oluşuyor. Bu eserler elbette 2021’in en iyi kitapları gibi anlaşılmamalı, sadece bizim açımızdan yılın dikkat çeken kitapları olarak yorumlanmalı.
Bu sayımızın söyleşi sayfalarında Mustafa Kirenci, Emre Topoğlu, İbrahim Sadri, Tayfur Esen, Selenge Yayınları ve Holly Ovenden var.
Dergimize katkı sunan herkes çok kıymetli ancak iç tasarımımızı yapan Nurgül Ersoy’a, kapak tasarımcımız Yasin Çetin’e, çizerlerimiz Abdullah Gök, Burak Genç ve Ahmet Enis Gürcan’a özellikle teşekkür etmek isterim. Onlar dergimizi güzelleştiren gizli kahramanlar.

Kitap Adı : Okur Kitap Dergisi Sayı: Sayı:23 Ocak-Şubat 2022
Yayın Tarihi : 03.01.2022
Yazar :
Yayın Evi : OKUR KİTAP DERGİSİ
Sayfa Sayısı : 84
ISBN : {isbn}

Okur Kitap Dergisi Sayı: Sayı:23 Ocak-Şubat 2022 Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Okur Kitap Dergisi Sayı: Sayı:23 Ocak-Şubat 2022 indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Okur Kitap Dergisi Sayı: Sayı:23 Ocak-Şubat 2022 Kitabı Hakkında Bilgiler

OKUR KİTAP DERGİSİ çıkarmış olduğu yazarı  olan Okur Kitap Dergisi Sayı: Sayı:23 Ocak-Şubat 2022 kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Okur Kitap Dergisi Sayı: Sayı:23 Ocak-Şubat 2022 Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Okur Kitap Dergisi Sayı: Sayı:23 Ocak-Şubat 2022 Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. OKUR KİTAP DERGİSİ ait olan Okur Kitap Dergisi Sayı: Sayı:23 Ocak-Şubat 2022 kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Okur Kitap Dergisi Sayı: Sayı:23 Ocak-Şubat 2022 Google Drive İle PDF İndir

Okur Kitap Dergisi Sayı: Sayı:23 Ocak-Şubat 2022 Yandex Disk İle PDF İndir

Okur Kitap Dergisi Sayı: Sayı:23 Ocak-Şubat 2022 Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel