Ölüm İlanı 2: Kader Pdf İndir *Ücretsiz

Ölüm İlanı 2: Kader Pdf İndir – Ölüm İlanı 2: Kader PDF Kitap İndir

Ölüm İlanı 2: Kader ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenÖlüm İlanı 2: Kader ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Ölüm İlanı 2: Kader Bilgileri

Sunday Times Yılın Gerilim Kitabı unvanının sahibi ve Çin’in çok satan gerilim yazarı Zhou Haohui tarafından kaleme alınan Ölüm İlanı 2: Kader raflarda yerini aldı.
 
Çin’in Chengu şehrinde polisin sağlayamadığı adaleti sağlamak için ortaya bir suikastçı çıktı. Kendine Yunan intikam ve ceza tanrıçası Erinyeler adını veren suikastçının ilk kitapta kurbanı bir polisti. İkinci kitabın ilk kurbanı sizce kim olacak? Yeni Erinyeler kurban ya da kurbanlarının başucuna Ölüm İlanı bırakacak mı?
 
“Erinyeler’in yolu hâlâ onundu ve bu yolun sonuna kadar gitmenin kaderinde olduğunu biliyordu.”
 
Geçmişten gelen davalar çözülmeye başlarken yeni olaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Ölüm İlanı ismiyle birinci cildini yayımladığımız çok satan suç serisi, Kader ile sizi yeni bir maceraya çağırıyor.
 
Çin’in bir şehri olan Chengu’da polisin sağlayamadığı adaleti sağlamaya çalışan ve yine kendine Erinyeler (Yunan intikam tanrıçası) adını veren bir suikastçı ortaya çıkmıştır. Orijinal Erinyeler Yeşim Bahçesi’ndeki patlamada ölürken, şimdi halefi görevi devralmıştır. Onunla mücadele edecek başkomiser Pei yönetimindeki 4/18 Timi ise teğmen Yin, teknik gözetim memuru Zeng Rihua ve psikolog Bayan Mu tarafından desteklenmektedir.
 
Yeni Erinyeler ilk olarak bir otel odasında iki öğrenciyi öldürür ve katilin bıraktığı tek ipucu bir ölüm ilanıdır. Erinyeler kurbanlarına önceden bildirilmiş vahşi cinayetlerine hızla devam ederken 4/18 Timi geçmişte yaşanmış cinayetlerle bu yeni cinayetler arasında bağlantı kurmaya çalışır. Acaba Tim, katilden önce davranarak potansiyel kurbanların ölümünü engelleyebilecek ve acımasız Erinyeler’i yakalayabilecek midir?
 
Nefes kesen bu “kedi-fare” oyununu bir solukta okuyacaksınız!
 
“Şeytani derecede yaratıcı”
Wall Street Journal
 
“Olağanüstü”
Sunday Times
 
“Adaletin sınırlarını araştıran, özenle hazırlanmış bir gerilim romanı.”
Kirkus
 

Kitap Adı : Ölüm İlanı 2: Kader
Yayın Tarihi : 15.04.2022
Yazar : Zhou Haohui
Yayın Evi : THE KİTAP
Sayfa Sayısı : 424
ISBN : {isbn}

Ölüm İlanı 2: Kader Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Ölüm İlanı 2: Kader indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Ölüm İlanı 2: Kader Kitabı Hakkında Bilgiler

THE KİTAP çıkarmış olduğu yazarı Zhou Haohui olan Ölüm İlanı 2: Kader kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Ölüm İlanı 2: Kader Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Ölüm İlanı 2: Kader Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. THE KİTAP ait olan Ölüm İlanı 2: Kader kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Ölüm İlanı 2: Kader Google Drive İle PDF İndir

Ölüm İlanı 2: Kader Yandex Disk İle PDF İndir

Ölüm İlanı 2: Kader Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel