Öteki Kadın Gitmesine Asla İzin Vermeyecek Pdf İndir *Ücretsiz

Öteki Kadın Gitmesine Asla İzin Vermeyecek Pdf İndir – Öteki Kadın Gitmesine Asla İzin Vermeyecek PDF Kitap İndir

Öteki Kadın Gitmesine Asla İzin Vermeyecek ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenÖteki Kadın Gitmesine Asla İzin Vermeyecek ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Öteki Kadın Gitmesine Asla İzin Vermeyecek Bilgileri

“O nasıl biri?” diye sordum.
Sakalını ovuşturarak bir süre düşündü. “Sanırım her anne gibi. Ev hanımı, uzlaştırıcı, son derece sadık ve çocuklarına karşı korumacı.
Umarım karşılığında aynı sadakati sunabilirim. Onun hakkında tek bir kötü söz duymadım. O iyi bir kadın.”
 
Benden hoşlanmasını istememin baskısını yeterince hissetmiyormuşum gibi, sözleri bunu iyice şiddetlendirdi. Ve Tanrı korusun, eğer ondan hoşlanmazsam, şimdiden tek başıma olduğumu biliyordum. İkimizin hatırına bunun iyi gitmesi için çaba göstermeliydim.
 
Emily, kalbinin kapılarını yıllar sonra aralayan, ona sonsuz güveni tattıran Adam’la kısa sürede masal gibi bir ilişki yaşamaya başlamıştı. Onunla bir ömür geçirmeye çoktan hazır hissediyordu. Fakat iş annesiyle tanışmaya geldiğinde…
 
Sık sık değişen ruh hâlleri, muhtaç görünümünün ardına gizlenmiş şeytani suretiyle Pammie, bu ilişkinin en zor sınavı olmaya yemin etmiş gibiydi. Şartları gittikçe ağırlaşan bu oyunda öteki kadın olan Emily, aşkı için savaşmayı mı yoksa kaçmayı mı seçecek?
 
“Okuduğum en şaşırtıcı ve eğlenceli entrikalardan biri.”
–Reese Witherspoon
 
“Kesinlikle son derece şaşırtıcı bir son.”
–New York Times Book Review
 
“Jones gerilimi kırılma noktasına taşıyor ve okuyucuların başını döndüren bir ters köşe yapıyor. Beklenmedik sonuyla oldukça eğlenceli.”
–Kirkus Reviews
 
“Bağımlılık yaratan bu çıkış romanında her genç kadının kâbusu olan,
şişirilmiş bir kötü kalpli kayınvalide imajı var. Okuyucular Pammie’nin bir sonraki hamlesini tahmin etmeye çalışırken nabızları hızlanacak ve şoke eden sonu karşısında sarsılacaklar.”
–Library Journal

Kitap Adı : Öteki Kadın Gitmesine Asla İzin Vermeyecek
Yayın Tarihi : 07.02.2022
Yazar : Sadie Jones
Yayın Evi : EPSİLON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 348
ISBN : {isbn}

Öteki Kadın Gitmesine Asla İzin Vermeyecek Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Öteki Kadın Gitmesine Asla İzin Vermeyecek indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Öteki Kadın Gitmesine Asla İzin Vermeyecek Kitabı Hakkında Bilgiler

EPSİLON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Sadie Jones olan Öteki Kadın Gitmesine Asla İzin Vermeyecek kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Öteki Kadın Gitmesine Asla İzin Vermeyecek Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Öteki Kadın Gitmesine Asla İzin Vermeyecek Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. EPSİLON YAYINEVİ ait olan Öteki Kadın Gitmesine Asla İzin Vermeyecek kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Öteki Kadın Gitmesine Asla İzin Vermeyecek Google Drive İle PDF İndir

Öteki Kadın Gitmesine Asla İzin Vermeyecek Yandex Disk İle PDF İndir

Öteki Kadın Gitmesine Asla İzin Vermeyecek Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel