Öykü Tepesi Pdf İndir – AZ KİTAP Pdf İndir

Öykü Tepesi Pdf İndir – Öykü Tepesi PDF Kitap İndir

Öykü Tepesi ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenÖykü Tepesi ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Öykü Tepesi Bilgileri

Geleceğimizi emanet edeceklerimizin sesine sarılmak; yetenekli ortaokul çocuklarının öykülerinden oluşacak bir projeyi daha yayına hazırlamanın adı oldu. Bu tatlı telaşın en güzel yanı: Bir fidanı korumak için salyangoza zarar vermemenin nasihatinden; bir gergedana bakarken, o nazenin yüreğindeki baba/anne hasretine vurgu yapan üşümüş minik yüreğe…
Kendisini yalnızlığa hapseden yaşlı kadının inadını kıran sadık güvercinlerden; robotunu konuştururken insanlığa en saf mesajı veren miniğe kadar birçok temaya anne şefkâtiyle elçilik yapmak…
İşin en hakiki tarafıysa; çocuk öyküsü yazan büyükler değil onlar… Sıcağı sıcağına çocuk yüreğinden çıkmış, kurgu kaftanı altında gerçek sızılar ve hayaller!
 

Kitap Adı : Öykü Tepesi
Yayın Tarihi : 02.03.2017
Yazar : Mehtap Altan
Yayın Evi : AZ KİTAP
Sayfa Sayısı : 128
ISBN : {isbn}

Öykü Tepesi Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Öykü Tepesi indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Öykü Tepesi Kitabı Hakkında Bilgiler

AZ KİTAP çıkarmış olduğu yazarı Mehtap Altan olan Öykü Tepesi kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Öykü Tepesi Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Öykü Tepesi Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. AZ KİTAP ait olan Öykü Tepesi kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Öykü Tepesi Google Drive İle PDF İndir

Öykü Tepesi Yandex Disk İle PDF İndir

Öykü Tepesi Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel